Sklep online

Home Porady i ciekawostki Kolorowe wanny – niepowtarzalne wnętrze w Twoim domu

Kolorowe wanny – niepowtarzalne wnętrze w Twoim domu

 

Myślisz o tym, aby łazienka w Twoim domu prezentowała się bardziej ekstrawagancko? Marzysz o oryginalnym wnętrzu, służącym nie tylko wykonywaniu podstawowych czynności higienicznych, ale też relaksowi? Ostatni trend, znajdujący coraz większe uznanie to kolorowe wanny. Podstawowy element znajdujący się w każdej łazience i stanowiący jej centrum może się wyróżniać.

 

 

 

Kolorowa wanna – usługa GO COLOR

Firma MASSI oferuje usługę GO COLOR. Polega ona na malowaniu wanien na kolor, jaki klient wybierze z palety RAL. Po wybraniu właściwego odcienia, dopasowanego do własnego gustu i wystroju pomieszczenia kąpielowego, należy zadecydować o tym, czy typ wykończenia to mat lub połysk. Dalsze kroki należą już do ekspertów ze wskazanej firmy. Modne kolory wpasują się zwłaszcza w wystrój nowoczesny, aczkolwiek można też poeksperymentować i wannę taką umieścić w aranżacji innej niż modernistyczna. W palecie znajduje się wiele kolorów, wobec czego nie będzie problemów z wytypowaniem właściwego wybarwienia.

 

Usługa GO COLOR dedykowana jest tym osobom, które myślą o tym, by mieć łazienkę inną niż wszyscy, wyróżniającą się, ale nie chcą od razu zmieniać wszystkiego i nie chodzi im o generalny remont. Wybierając ulubiony kolor, można uzyskać coś spersonalizowanego i cieszyć się tym, jak łazienka się prezentuje.

Spersonalizowane kolory to dobre rozwiązanie nie tylko dla wanien wolnostojących, ale też profili i wsporników do ścianek prysznicowych WALK IN i WALK IN FIX. Można też z usługi skorzystać w przypadku zakupu lustra VALO Slim. Szeroka gama odcieni daje sporo możliwości, ponieważ każdy ma okazję znaleźć coś w swoim guście.

 

 

Malowanie wanny – krok po kroku

Klienci MASSI, którzy chcą się zdecydować na taką usługę, chwalą nie tylko spersonalizowane rozwiązanie aranżacyjne, ale również to, że skorzystanie z usługi jest bardzo wygodne. Wystarczy tylko dobrać ulubiony kolor, a całością realizacji zajmują się eksperci. W pierwszej kolejności nakładany jest kolor na zewnętrzną część wanny. Jej środek pozostaje natomiast biały. Następnie wanna pokryta jest specjalistycznym kolorowym lakierem, a całość zabezpieczona kolorową powłoką lakieru bezbarwnego. W zależności od tego, na co decyduje się klient, wykończenie jest matowe albo z połyskiem. Usługa realizowana jest wzorcowo i sprawnie. Nie ma mowy żadnych, nawet najmniejszych niedociągnięciach.

W przypadku ścianek prysznicowych usługa przebiega podobnie. Malowane są natomiast profile i wsporniki. Kolor również zostaje zabezpieczony lakierem bezbarwnym. Później profile i wsporniki są wypalane, dla zapewnienia większej trwałości.

 

 

Kolor dobrany do aranżacji łazienkowej

Decyzja o skorzystaniu z tak nietypowej usługi sprawi, że można dobrać kolor w 100% do aranżacji łazienkowej. Nie trzeba też tracić czasu na to, by zmieniać dodatki i wszystko dopasować w jednym odcieniu. Wystarczy dopasować wybarwienie do aranżacji łazienkowej. To zajmuje o wiele mniej czasu i jest też oszczędniejsze. Nie trzeba od razu myśleć o generalnym remoncie. Wystarczy zmienić jeden element, by całość zaprezentowała się zupełnie inaczej niż do tej pory. I to właśnie dla wielu osób jest przekonujące. Malowanie wanny może komuś wydawać się pomysłem nie do zrealizowania, jednak MASSI przekonuje, że jest to możliwe i wcale nie wiąże się z rozpoczynaniem dłuższych prac.

Wybór wymarzonego koloru i pomalowanie wanny to rozwiązanie idealne. Usługa GO COLOR sprawi, że wanna będzie wyglądała czarująco . Poza tym można być pewnym, że wpłynie to korzystnie na całą przestrzeń łazienkową. Pomieszczenie kąpielowe nabierze oryginalnego charakteru.