Umywalki wiszące w sklepie Massi.pl

Umywalki wiszące

Praktyczne umywalki podwieszane to rozwiązanie aranżacyjne doskonałe do nowoczesnych łazienek. Pozwalają zachować maksimum przestrzeni, będąc w pełni funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach typowo minimalistycznych, lecz w zależności od modelu, możesz ciekawie łączyć je z innymi stylami. Zależnie od konkretnego modelu umywalka podwieszana może być zestawiana z bateriami różnego typu. Różnorodność dostępnych modeli pozwala Ci wybrać armaturę, która najlepiej połączy się z pozostałymi elementami wyposażenia. Odmienne kształty i rozmiary dają możliwość znalezienia umywalki odpowiedniej do pomieszczeń różnej wielkości. Bogata oferta umożliwia znalezienie modelu pasującego do łazienek prywatnych, firmowych i publicznych.

Gdzie sprawdzi się umywalka wisząca?

Ponadczasowy design sprawia, że umywalka ścienna świetnie wkomponuje się w dowolny styl. Nawet modele typowo modernistyczne będą atrakcyjnie pasowały do klasycznie urządzonych wnętrz. Dobierając armaturę tego typu, możesz traktować ją jako spójne uzupełnienie wystroju o identycznym charakterze, bądź też jako wyrazisty akcent dodający aranżacji pazura. Dotyczy to szczególnie modeli o nietypowym kształcie. Wyjątkowa umywalka wolnowisząca kolorowa to rewelacyjny pomysł przełamujący tradycyjnie białą armaturę. Łącząc ją z syfonem o niesztampowym odcieniu, masz szansę stworzyć całkowicie spersonalizowany zestaw. Jeśli chodzi o samą formę, to umywalka naścienna zajmuje mało miejsca, dlatego jest odpowiednim wyborem do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Sprawdza się też wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kompaktowa umywalka pozostawiająca przestrzeń pod sobą.

Umywalki wiszące - szeroki wybór oryginalnych modeli

Proponujemy umywalki łazienkowe wiszące wykonane z solidnych, trwałych surowców. Dzięki temu masz pewność, że stylowa armatura nie straci pierwotnych właściwości, zachowując odcień i gładkość na długi czas. Modele wykonane z ceramiki, konglomeratu, ale też mniej popularnego betonu to produkty odporne na pęknięcia i zarysowania oraz nieskomplikowane w pielęgnacji. Różnorodność wykorzystanych materiałów pozwala nam oferować umywalki podwieszane o niebanalnym designie. Modele kolorowe zachwycają oryginalnością i mogą całkowicie odmienić charakter aranżacji. Dostępne są umywalki wiszące różniące się nie tylko kolorem i rodzaje wykończenia powierzchni, ale przede wszystkim wymiarami i kształtem. Poza tym poszczególne modele mają otwory na baterię lub są przystosowane do baterii naściennych.

Rozwiń Zwiń
Cena
Materiał
Rodzaj
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Filtruj

Cena
Materiał
Rodzaj
Rozmiar
Kolor
Kształt
Przelew
Otwór na baterię
sortuj według
Filtruj
Umywalka wisząca...
  • Szybka wysyłka

Umywalka wisząca prostokątna 55 x 38 cm TOBA

350,00 zł
Umywalka wisząca...

Umywalka wisząca prostokątna 45 x 25 cm TOBA MINI

320,00 zł
Umywalka wisząca...
  • Szybka wysyłka

Umywalka wisząca prostokątna 45 x 38 cm SAJO

320,00 zł
Umywalka nablatowa/wisząca...
  • Szybka wysyłka

Umywalka nablatowa/wisząca prostokątna 50 x 40 cm LAGA

330,00 zł
Umywalka wisząca...

Umywalka wisząca prostokątna szara 100 x 47 cm betonowa SIVA

2 535,00 zł
Umywalka wisząca...
  • Szybka wysyłka
  • Wybór projektantów

Umywalka wisząca prostokątna żółta 60 x 45 cm betonowa KIRI

1 425,00 zł
Umywalka wisząca półokrągła...
  • Szybka wysyłka
  • Wybór projektantów

Umywalka wisząca półokrągła zielona 100 x 40 cm betonowa DUVAR

1 995,00 zł
Umywalka wisząca...

Umywalka wisząca prostokątna 65 x 30 cm betonowa ZALM

1 425,00 zł
Umywalka wisząca niebieska...
  • Szybka wysyłka
  • Wybór projektantów

Umywalka wisząca niebieska 49 x 30 cm betonowa PALANGA

1 850,00 zł
Umywalka wisząca...

Umywalka wisząca prostokątna różowa 45 x 30 cm betonowa BESENI

1 850,00 zł
Umywalka wisząca 40 x 29 cm...

Umywalka wisząca 40 x 29 cm DANGO MASSI

390,00 zł
Loading...