Dla projektantów

Ideą Massi jest tworzenie łazienek, w których użytkownicy mogą w pełni poczuć się sobą. Łazienek funkcjonalnych, odpowiadających potrzebom, a także oczekiwaniom korzystających z nich osób. Łazienek, w których mogą czuć się swobodnie. Kto lepiej rozumie klientów i ich potrzeby niż projektanci i architekci? To Wy zaplanujecie każdy najmniejszy szczegół tak, aby łazienka była jak najbardziej funkcjonalna, a także odpowiadała charakterom jej użytkowników.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Drogi architekcie, projektancie, stylisto wnętrz!

 

Nasze produkty to uniwersalny design, jakość i gwarancja na lata! Projektanci, którzy z nami współpracują, stworzyli wiele aranżacji łazienek, z wykorzystaniem produktów Massi, które cieszą się zainteresowaniem klientów. Widać to m.in. w mediach społecznościowych po licznych komentarzach i reakcjach osób odwiedzających nasz profil. Wybrane aranżacje prezentujemy również w branżowych wydawnictwach.
Dołącz do nas i twórz wspaniałe projekty z wyjątkowymi produktami! U nas otrzymasz kompleksowe doradztwo przy ich wyborze oraz warunki współpracy na partnerskich zasadach bez zbędnych umów.

Z myślą o Was stworzyliśmy pakiet, w ramach którego przygotowaliśmy szereg korzyści:

Dlaczego warto z nami współpracować

ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

WARSZTATY I SZKOLENIA DLA PROJEKTANTÓW

KONKURSY Z NAGRODAMI ZA NAJLEPSZE WIZUALIZACJE

WSPARCIE MARKETINGOWE

 
Prezentacja projektów,
wspólne akcje promocyjne w mediach
społecznościowych i na stronie massi.pl

WSPARCIE DZIAŁU PROJEKTOWEGO
I DZIAŁU SERWISU

 
Dedykowany numer telefonu
i adres e-mail

STAŁY DOSTĘP DO BAZY PLIKÓW 3D

 
Rysunki techniczne przy opisach produktów

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz lepiej poznać nasze podejście do projektowania i porozmawiać o łazienkach Massi , dowiedzieć się o naszych programach, poznać korzyści ze współpracy i możliwości promocji Projektantów skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu:
wspolpraca@massi.pl
+48 577 696 536

 

Dla projektantów

Optional
Loading...