Massi dla Projektantów: Twórz Wyjątkowe Łazienki z Nam

Dołącz do nas

Dołącz do naszego programu "Witaj w łazience" i skorzystaj z pakietu korzyści. Znajdziesz u nas zarówno uniwersalne wyposażenie do całej łazienki, jak i unikatowe produkty oparte na najświeższych trendach. Teraz możesz stworzyć wnętrza o jakich marzą Twoi klienci a jednocześnie zyskać dodatkowe bonusy dzięki bezpośredniej współpracy z naszą marką.

Co zyskujesz dzięki współpracy?

Atrakcyjne warunki

Ty decydujesz, jak często i jak duże zamówienia składasz. Przejrzysty system rabatowy pozwoli Ci łatwo obliczać korzyści ze współpracy, które rosną wraz z wartością zamówień.

    

Baza modeli 3D

 Staramy się ułatwiać Ci pracę, więc na bieżąco aktualizujemy i udostępniamy naszą bazę modeli 3D, dzięki czemu nie tracisz czasu na tworzenie ich samodzielnie.

    

Warsztaty i szkolenia

Organizujemy warsztaty i szkolenia, na których możesz pogłębić swoja wiedzę o produktach i rozwiązaniach do łazienki. To także świetne miejsce spotkań z innymi projektantami.

  

Konkursy

  Regularnie organizujemy konkursy dedykowane dla projektantów i architektów, dzięki czemu możesz wygrać atrakcyjne nagrody oraz vouchery do naszego sklepu.

    

Wsparcie konsultantów

Oferujemy Ci dedykowanych konsultantów, którzy pomogą z doborem produktów, informacjami na temat montażu lub warunków współpracy.

    

Wsparcie marketingowe

Doceniamy wzajemne relacje, dlatego zyskujesz dodatkową możliwość promocji w naszych mediach społecznościowych czy na stronie internetowej. 

Łazienki tak wyjątkowe, jak ich użytkownicy

Tak samo jak Wy, my także doceniamy indywidualne podejście do każdego człowieka i chcemy tworzyć łazienki tak wyjątkowe, jak ich użytkownicy. Dzięki naszej usłudze GoColor macie jeszcze większe możliwości personalizacji i tworzenia unikatowych wnętrz. Wannę czy profile ścianek prysznicowych możemy wykonać dla Was w dowolnym kolorze z palety RAL.

Design w najlepszym wydaniu

Od lat działamy w branży łazienkowej i na bieżąco śledzimy aktualne trendy by dostarczać Ci produkty, które pozwolą Ci tworzyć projekty bez ograniczeń. Zwracamy także uwagę na to, by w parze z wyglądem szła jakość naszej oferty, dlatego oferujemy aż do 10 lat gwarancji na większość produktów.

Rozwiązania, które ułatwią Ci pracę

Poza modelami 3D czy opisywaniem produktów bazując na najpopularniejszych paletach kolorów możesz od nas otrzymać także wzorniki ceramiki, konglomeratu czy szkła, dzięki czemu będzie Ci łatwiej prezentować swoim klientom wybrane rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz lepiej poznać nasze podejście do projektowania i dowiedzieć się o szczegółach współpracy

skontaktuj się z nami!

projektant@massi.pl

+48 577 696 536

Dla projektantów

Opcjonalnie
Loading...