Massi: Naszą Misja jest ułatwić Ci stworzenie łazienki w której poczujesz się sobą

Ideą Massi jest ułatwianie tworzenia łazienek, w których możecie poczuć się naprawdę sobą. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty produktów w korzystnej cenie i najwyższej jakości oraz komfortowe zakupy na naszej stronie internetowej. Znajdziecie u nas porady specjalistów i projektantów oraz ogrom aranżacji, które pozwolą Wam się zainspirować i stworzyć łazienkę, która w 100% będzie odpowiadać Waszym gustom, potrzebom i charakterom.

Początki

Firma Massi powstała na przełomie 2013 i 2014 roku, jednak swoje początki miała wiele lat wcześniej. Bracia Maciej i Bartosz Siejka już wiele lat wcześniej pomagali ojcu w rodzinnym biznesie związanym z wyposażeniem łazienek, przejmując go po jego niespodziewanej śmierci. Przez lata pracy w branży stopniowo rodziła się idea stworzenia własnej marki, która będzie odpowiedzią na potrzeby klientów. Jasno postawiony cel, ogrom doświadczenia i włożonej pracy oraz odważne decyzje przyczyniły się do powstania jednej z najdynamiczniej rozwijających się marek łazienkowych w Europie. Symbolem wartości Massi jest znak drzewka Firm Rodzinnych, którym zostaliśmy uchonorowani przez Fundację Firmy Rodzinne   Firma rodzinna

Jako firma rodzinna szczególnie dbamy o uczciwość wobec Pracowników, Partnerów i Klientów. Uczciwość i bazujące na niej zaufanie oraz wzajemny szacunek są dla nas podstawą relacji.

Od początku działalności ważny jest dla nas nie tylko rozwój oferty, ale również budowa silnego zespołu. To dzięki zgranej ekipie ambitnych, fantastyczny ludzi i tego, jak sobie radzą z codziennymi wyzwaniami, z małej, rodzinnej firmy staliśmy się jedną z najszybciej rozwijających się marek łazienkowych w branży wyposażenia wnętrz.

Loading...