Dołącz do nas

Dołącz do nas

Dzień dobry!

Nazywam się Maciej Siejka, kieruję Polską firmą rodzinną Massi, której misją jest ułatwić tworzenie łazienek w których ludzie mogą poczuć się naprawdę sobą. Na co dzień w firmie jestem odpowiedzialny między innymi za rozwój oraz procesy marketingowe.  Nasze produkty spotykają się z uznaniem wśród projektantów, dystrybutorów i klientów zarówno w kraju jak i zagranicą . 

Dzięki konsekwencji w działaniu i współpracy między nami, udało nam się sprawić, że nasza firma, z małej firmy rodzinnej stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek na rynku wyposażenia łazienek w Polsce.

W 2021 zakończyliśmy finalnie ekspansję marki na 13 rynków na świecie. Dużo? Nie, to dopiero początek. 

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Maciej Siejka

Prezes Zarządu

Witaj!

Nazywam się Bartosz Siejka, w naszej firmie odpowiadam między innymi za rozwój oferty produktowej oraz współpracy z dostawcami. Dążę do tego, aby nasze produkty spełniały oczekiwania użytkowników na każdym rynku. Jeżeli cenisz sobie design chcesz pracować bezpośrednio Polskiej firmie, która ma ambitne cele to zapraszam do kontaktu. 

Dołącz do zespołu młodych specjalistów, którzy profesjonalnie troszczą się o to, by oferta produktowa była dopasowana do każdego użytkownika łazienki Massi. 

Bartosz Siejka

vice Prezes Zarządu

Same korzyści

Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Możliwość pracy zdalnej – jesteśmy do tego przygotowani 

Dodatkowe benefity, w tym pakiet medyczny

Praca w stałych godzinach: 8-16 , 10-18 lub 7-15

Możliwość rozwoju w innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmie rodzinnej

Szkolenie wstępne – udostępnienie naszej wiedzy i doświadczenia

Doskonała atmosfera – stawiamy na współpracę a nie rywalizację

Świeżo mielona kawa produkowana specjalnie dla zespołu Massi

Zapraszamy do kontaktu!

Pięć kroków do Massi

Pracowników rekrutujemy z najwyższą starannością – zgodnie z zasadą hire hard, manage easy. Szukamy ambitnych, zdeterminowanych ludzi, którzy chcą budować swoją karierę w Massi i wspólnie pracować na sukces marki.

Wysyłasz nam swoje CV oraz odpowiedź na zadane w ogłoszeniu pytanie.

Odpowiadamy i jeśli jest szansa na współpracę, przesyłamy Ci ofertę wynagrodzenia.

Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub przez internet, żeby lepiej się poznać.

Spotykamy się, by ostatecznie się przekonać czy nasze wzajemne oczekiwania są zbieżne.

Otrzymujesz zatrudnienie na okres próbny.

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Massi!

Rafał: za co cenisz pracę w Massi?

Pracę w Massi cenię przede wszystkim za nowoczesność widoczną w każdym obszarze funkcjonowania firmy – od oferowanych produktów, przez metody zarządzania, po podejście do pracownika i klienta. Ludzie są u nas szanowani i doceniani bez względu na zajmowane stanowisko i staż pracy. Czujemy się potrzebni i ważni dla życia firmy. Możemy się rozwijać, uczyć, poznawać nowych ludzi i wymieniać doświadczeniami.

Massi jest młodą firmą. Jej przewagą są: szacunek do ludzi, postęp i jakość – wartości, o których wiele przedsiębiorstw zapomina albo utraciło je w ciągu kilkudziesięciu lat istnienia. W firmie panuje atmosfera zaufania, otwartości i szczerości, która motywuje, napędza rozwój i sprzyja doskonaleniu oferty. Oczywiście, że bywają trudne momenty, ale wspólnymi siłami i z uśmiechem na twarzy każdy problem udaje się pozytywnie rozwiązać. 

Rafał Wojtkowski

Kierownik Magazynu

Loading...