Rozwijaj Biznes z Massi: Odkryj Korzyści Dystrybucji Rozwiązań Łazienkowych


Produkty wyposażenia łazienek
stworzone z myślą o Twoich klientach

Nowoczesne, uniwersalne wzornictwo, przystępna cena

i bezproblemowa realizacja marzeń o nowej łazience

– to właśnie sprawia, że Klienci coraz częściej wybierają Massi.
Oferując Państwu współpracę, proponujemy nie tylko 

doskonałe produkty, ale także kompleksowe wsparcie sprzedaży,

które przynosi efekty.

Oferta Massi to nie tylko produkty.
Ważny jest każdy aspekt współpracy
z Partnerem, który może podnieść jego sprzedaż.

Maciej Siejka

Prezes Zarządu

Wyjątkowe produkty

Znajdziesz u nas gotowe zestawy wyposażenia do całej łazienki. Stale powiększamy ofertę i staramy się ofertować zarówno doceniane przez projektantów produkty unikatowe jak i uniwersalne wyposażenie do każdego wnętrza.

    

Gwarancja jakości

Oferowane przez nas gwarancje z opcją bezpłatnego przedłużenia do 10 lat oraz serwis sprawią, że nie będziesz musiał obawiać się o reklamacje czy naprawy serwisowe. Serwis w systemie door to door to wygoda dla Ciebie i Twoich klientów.

    

Korzystne warunki

To Ty decydujesz, jak często i jak duże zamówienia składasz. Przejrzysty system rabatowy pozwoli Ci w łatwy sposób liczyć korzyści ze współpracy, które rosną wraz z wartością zamówień. W każdej chwili możesz sprawdzić rabaty w panelu B2B.

Transparentna polityka sprzedażowa

Zależy nam na zaufaniu i wzajemnej współpracy, dlatego od początku wiesz, jak wyglądają warunki handlowe i ile możesz zyskać dzięki współpracy.

Szeroka oferta produktowa

Stale rozszerzamy naszą ofertę produktową, wprowadzamy modne, unikatowe rozwiązania, które są doceniane przez klientów i projektantów w Polsce i za granicą.

 

Większe zyski

Doceniamy dobrą współpracę, dlatego Twoje rabaty rosną razem z wielkością zamówień (liczoną zarówno w przedziale miesięcznym jak i przy jednorazowych zamówieniach). W panelu B2B możesz na bieżąco śledzić  ilości, które brakujądo osiągniecia kolejnego progu rabatowego.

Bez ryzyka

W panelu B2B masz na bieżąco informacje o stanie magazynowym oraz terminach dostępności produktów. Pakowanie i wysyłka jest po naszej stronie - jeśli produkt zostanie uszkodzony w transporcie lub jest niezgodny z zamówieniem - wymieniamy go na nasz koszt.

Loading...