Umywalki - akcesoria w sklepie Massi.pl

Umywalki - akcesoria

Praktyczny, szczelny korek do umywalki to niezwykle przydatne akcesorium łazienkowe. Ułatwia wykonanie wielu codziennych czynności i pozwala rozsądnie gospodarować wodą, co przekłada się na jej mniejsze zużycie. Szczególnie funkcjonalne są korki klik klak, czyli niezwykle proste w obsłudze korki automatyczne. Zarówno do zamknięcia odpływu, jak i jego otwarcia korek umywalkowy klik klak wystarczy jedynie nacisnąć. Poza tym rozmiary korka sprawiają, że jest on elementem dość wyrazistym. Wybierając model stylowo dopasowany do posiadanej umywalki, możesz stworzyć elegancki komplet armatury, który podniesie ogólną estetykę pomieszczenia. Właściwie używany korek klik klak do umywalki posłuży przez wiele lat, podnosząc komfort użytkowania armatury, sprzyjając oszczędności wody i obniżeniu rachunków.

Korek umywalkowy klik klak - funkcjonalność i estetyka

Szczelny korek do umywalki klik klak daje możliwość napełniania umywalki wodą w dowolnym celu. Czasem łatwiej jest tak wykonać zabiegi higieniczne, innym razem daje to możliwość prania ręcznego i nie tylko. Poza tym korek do umywalki pozwala na kontrolę szybkości wypuszczania wody. Dzięki temu masz pewność, że unikniesz zalania łazienki. Gwarancję ochrony przed takim zdarzeniem daje przede wszystkim korek do umywalki z przelewem, który pozwala na odprowadzanie wody nawet w sytuacji, gdy kran nie zostanie dobrze zakręcony. Niemniej korek do umywalki nablatowej to również istotny element dekoracyjny. Jeśli w łazience planujesz wykorzystać instalację z niezabudowanym syfonem, to warto dopasować zarówno syfon, jak i widoczne rury do koloru korka. Pamiętaj o wyborze odcienia dobrze łączącego się z umywalką i resztą armatury.

Korek do umywalki klik klak - szeroki wybór modeli

Na asortyment naszego sklepu składają się korki klik klak pasujące do umywalek o różnej wielkości, oferowanych przez wielu producentów. Wybierając model korka, zwróć uwagę na jego średnicę. Proponujemy kilka rozmiarów, dzięki czemu dokładnie dopasujesz je do konkretnej umywalki. Zależnie od potrzeby, znajdziesz u nas korek do umywalki bez przelewu oraz z przelewem. Poza tym oferowane produkty różnią się od siebie kolorem i wykończeniem. Dostępne są korki w odcieniu chromu, złota, czarne, białe, brązowe. Obok klasycznych, błyszczących korków, pojawiają się też te matowe, więc jeszcze lepiej dobierzesz model spójny z resztą wyposażenia. Decydując się na niezawodny, a do tego elegancki i modny korek klik klak do umywalki, zadbasz o komfort użytkowników, inwestując w łazienkę dopracowaną w każdym detalu!

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Korek klik klak do...

Korek klik klak do umywalki VENE MSUK-005

250,00 zł
Korek klik klak do...

Korek klik klak do umywalki OTSE

250,00 zł
Syfon umywalkowy butelkowy
 • Szybka wysyłka

Syfon umywalkowy butelkowy

45,00 zł
Korek klik klak do...

Korek klik klak do umywalki KALMI MSUKS-001

250,00 zł
Korek klik klak do...

Korek klik klak do umywalki RONA MSUKS-002

250,00 zł
Umywalka nablatowa...
 • Wybór projektantów

Umywalka nablatowa prostokątna 60 x 40 cm BAFA

1 380,00 zł
Uniwersalna konsola...
 • Szybka wysyłka
 • Nowość
 • -60%

Uniwersalna konsola wisząca CREATIVE pod umywalkę czarna 95 cm

955,00 zł 382,00 zł
Korek klik klak DUŻY bez...
 • Szybka wysyłka

Korek klik klak DUŻY bez przelewu - czarny

79,00 zł
Korek klik-klak uniwersalny...

Korek klik-klak uniwersalny duży złoty bez przelewu

75,00 zł
Uniwersalna konsola pod...
 • Szybka wysyłka
 • Hot price!
 • -60%

Uniwersalna konsola pod umywalkę biała

750,00 zł 300,00 zł
Uniwersalna Konsola pod...
 • Hot price!
 • -56%

Uniwersalna Konsola pod umywalkę czarna

750,00 zł 330,00 zł
Uniwersalna konsola pod...
 • -60%

Uniwersalna konsola pod umywalkę czarna

750,00 zł 300,00 zł
Korek klik-klak duży...

Korek klik-klak duży umywalkowo-bidetowy z przelewem czarny

70,00 zł
Korek klik-klak...

Korek klik-klak umywalkowo-bidetowy duży z przelewem złoty

75,00 zł
Loading...