Miski WC wiszące - Toalety podwieszane od Massi.pl

Miski WC wiszące

Nowoczesne miski WC wiszące to trend zyskujący na popularności. Ich minimalistyczne formy doskonale pasują do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Niecodzienne odcienie toalet podwieszanych, dostępnych w naszym sklepie, sprawia, że możesz wybrać konkretny produkt wyśmienicie pasujący do określonej łazienki, a jednocześnie zgodny z obecnymi trendami rynkowymi i z Twoimi osobistymi preferencjami. Proponujemy WC podwieszane pasujące zarówno do toalet w prywatnych domach, jak i w firmach. Do wybranych modeli miski WC możesz znaleźć elegancko dopasowany, spójny stylistycznie i kolorystycznie bidet o jednakowych kształtach i proporcjonalnych parametrach. Pozwoli Ci on lepiej dbać o higienę, a przy okazji urządzić toaletę jak z marzeń!

Miski WC wiszące - wysoka jakość i funkcjonalność

Dzięki swojemu minimalistycznemu designowi WC podwieszane doskonale pasują do łazienek urządzonych w dowolnym stylu. Dobierając odpowiednią wielkość, formę i kolor, możesz dopasować je do każdej aranżacji tak nowoczesnej, jak i klasycznej. W dodatku wiszące miski WC zajmują stosunkowo mało miejsca, więc nadają się do użytku we wnętrzach o każdym metrażu. Ich podtynkowe stelaże są ukryte w ścianie, co skutkuje oszczędnością miejsca w samej łazience. Sama podwieszana forma optycznie powiększa przestrzeń.

Każda toaleta podwieszana dostępna w naszym sklepie jest armaturą ceramiczną, więcej trwałą, odporną na uszkodzenia, a przy tym prostą w pielęgnacji. Wysokiej jakości materiał produkcyjny gwarantuje opcję długotrwałej eksploatacji. Zwiększona praktyczności to zasługa nowoczesnych rozwiązań, w jakie wyposażone są proponowane miski WC wiszące. Systemy ułatwionego spłukiwania jak Easy Clean i Rimless ograniczają osadzanie się zanieczyszczeń i skutecznie usprawniają pozbywanie się wszelki mikroorganizmów. Ponadto każdy sedes podwieszany jest wyposażony w wygodną deskę samoopadającą. Chroni to przed pęknięciem deski i pozwala zachować większą kulturę podczas korzystania z WC.

WC podwieszane - wzory i kolory do pasujące każdej łazienki

W naszym asortymencie dostępne są rozmaite miski WC wiszące, różniące się od siebie designem i kolorystyką. Dzięki bogatej ofercie masz pewność, że wybrany sedes podwieszany będzie dokładnie celował w techniczne oczekiwania Twoje i reszty użytkowników, jednocześnie zachwycając wyglądem i stanowiąc niezaprzeczalny element dekoracyjny pomieszczenia.

Nowoczesne miski WC oferowane w naszym sklepie mają rozmaite wymiary, co pozwala wpasować je zarówno do niewielkich toalet, jak i wielkometrażowych łazienek. Rozmaity jest też ich kształt i kolor. Proponujemy WC podwieszane klasyczne, lekko zaokrąglone, owalne, ale też te o bardziej geometrycznej formie, w tym niemal kwadratowe. Skala ich odcieni różni się od tych białych i grafitowych aż po beżowe, pomarańczowe, a nawet niebieskie wykończone w macie lub połysku.

Zobacz również: Toalety wiszące, Toalety do zabudowy, Toalety do łazienki / łazienkowe, Toalety do łazienki, Podwieszane toalety, Miski wc z funkcją bidetu, Miski wc podwieszane, Miski wc bez kołnierza, Miski ustępowe, Miska wc zielona, Miska wc z powłoką easy clean, Miska wc z powłoka, Miska wc z półką, Miska wc z kołnierzem, Miska wc z deską wolnoopadającą, Miska wc wisząca z powłoką, Miska wc wisząca rimless, Miska wc szara, Miska wc różowa, Miska wc rimslim, Miska wc rimless, Miska wc niebieska, Miska wc granatowa, Miska wc do małej łazienki, Miska wc czarna, Miska wc biała matowa, Miska wc beżowa, Małe miski wc

Rozwiń Zwiń
Kolor
Typ rantu
Długość
Szerokość
Wykończenie
Filtruj

Filtruj

Kolor
Typ rantu
Długość
Szerokość
Wykończenie
Cena
Filtruj
sortuj według
Miska WC wisząca z...

Miska WC wisząca z kołnierzem biała TRINGO z deską wolnoopadającą typu SLIM

585,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa rimless biała CALIPSO z deską wolnoopadającą typu Slim

599,00 zł
Miska WC wisząca...
  • Szybka wysyłka
  • Okazja cenowa %

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała SANYA z deską wolnoopadająca typu Slim

545,00 zł
Miska WC wisząca...
  • Szybka wysyłka

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała LOCA MINI z deską wolnoopadającą typu Slim

599,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa czarna EGANI Black z deską wolnoopadającą typu Slim

780,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała EGANI White z deską wolnoopadającą typu Slim

545,00 zł
Miska WC wisząca rimless...

Miska WC wisząca rimless czarna LERA black z deską wolnoopadającą Slim

1 290,00 zł
Miska WC wisząca rimless...
  • Różne warianty
  • Wyjątkowy produkt

Miska WC wisząca rimless brązowa LERA cappuccino z deską wolnoopadającą typu Slim

1 590,00 zł
Miska WC wisząca rimless...
  • Różne warianty
  • Wyjątkowy produkt

Miska WC wisząca rimless różowa LERA pink z deską wolnoopadającą typu Slim

1 590,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa czarna matowa DECOS Black Matt MINI z deską wolnoopadającą typu Slim

695,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa czarna CUSCO Black z deską wolnoopadającą typu Slim

789,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała LISSE z deską wolnoopadającą typu Slim

515,00 zł
Miska WC wisząca LOCA biała...

Miska WC wisząca LOCA biała z deską wolnoopadającą typu Slim

649,00 zł
Miska WC wisząca rimless...
  • Wyjątkowy produkt

Miska WC wisząca rimless czerwona UNO wine glow z deską wolnoopadającą Slim

1 699,00 zł
Loading...