Deski sedesowe

Aranżacja wnętrz pozwala stworzyć funkcjonalne i przede wszystkim stylowe przestrzenie. Zarówno w łazience, jak i w innych pomieszczeniach detale i design są niezwykle istotne. Ważne, by wszystkie elementy były najwyższej jakości. Wydawać by się mogło, że deska sedesowa ma niewielkie znaczenie w aranżacji i procesie projektowania, jednak nie jest to prawda. Właściwy wybór pozwala na komfortowe użytkowanie przez wiele lat. W naszym sklepie znajdziesz deski WC, które będą odpowiadać Twoim potrzebom i preferencjom. Nie tylko odznaczają się one wysoką jakością, ale także modnym, ponadczasowym designem i znakomitą funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszym starannie wyselekcjonowanym asortymentem.

Deska WC – innowacyjność i design

Wybierając deski sedesowe Massi, masz pewność, że otrzymujesz najnowocześniejsze technologie. Wśród najważniejszych funkcjonalności warto wymienić system EASY OFF, który umożliwia szybki montaż i demontaż deski. Szybkie wypinanie pozwala na łatwiejsze utrzymanie deski WC i całej miski w czystości. Ponadto wszystkie białe, ceramiczne deski do toalety z naszego katalogu są pokryte warstwą polimerową EASY CLEAN, dzięki czemu znacznie ograniczone zostało np. przywieranie osadów z mydła lub kamienia. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii w standardzie to bezpieczeństwo dla wszystkich domowników – w tym także tych najmłodszych oraz czworonożnych, ponieważ, by dokładnie wyczyścić oferowane przez Massi deski czy miski WC, wystarczy użyć łagodnego, naturalnego środka czyszczącego lub jedynie wody. Dodatkowo prezentowane deski mają wysoką odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów wszystkie dostępne deski sedesowe są wolnoopadające.

Deski sedesowe Massi – dedykowane rozwiązania

W szerokiej ofercie Massi znajdują się zarówno deski sedesowe w wersji slim, jak i o standardowej grubości. Asortyment tworzą klasyczne deski i deski o łagodnych łukach i pełnych kształtach. Deski są przeznaczone do konkretnych misek WC z naszej kolekcji, by zapewnić pełną kompatybilność zarówno technologiczną, jak i kolorystyczną – deski do toalety w odcieniu śnieżnej bieli idealnie komponują się z oferowaną przez nas ceramiką. Nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania techniczne i zachwycą wyglądem. Jeżeli zależy Ci na stworzeniu designerskiej, wysokogatunkowej łazienki, prezentowane propozycje będą najlepszym wyborem. Produkty sklepu massi.pl będą niewątpliwym elementem dekoracyjnym pomieszczenia o dowolnym rozmiarze – zarówno niewielkiej łazienki, jak i ogromnego pokoju kąpielowego. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Deska sedesowa DECOS MASSI

Deska sedesowa DECOS MASSI

350,00 zł
Deska sedesowa DECOS mini...

Deska sedesowa DECOS mini Duro MASSI

370,00 zł
Deska sedesowa DECOS mini...

Deska sedesowa DECOS mini slim MASSI

325,00 zł
Deska sedesowa DECOS Slim...

Deska sedesowa DECOS Slim MASSI

325,00 zł
Deska sedesowa LOCA MASSI

Deska sedesowa LOCA MASSI

400,00 zł
Deska WC czarna slim MASSI

Deska WC czarna slim MASSI

350,00 zł
Loading...