Miski WC i toalety w sklepie Massi.pl

Miski WC / toalety

Miski WC i bidety – spójne kolekcje do nowoczesnych łazienek

Wyselekcjonowaliśmy miski WC i bidety, które ułatwiają zaaranżowanie pięknej, nowoczesnej i spójnej stylowo łazienki. W ofercie posiadamy różnorodne modele urządzeń sanitarnych o kształtach klasycznych, opływowych oraz designerskich, geometrycznych. Oprócz rozwiązań zawieszanych na stelażach, znajdziesz u nas:

 • tradycyjne kompakty WC w unowocześnionych odsłonach
 • przyciski spłukujące o różnych wzorach i kolorach
 • stelaże podtynkowe do bidetów i misek WC
 • wolnoopadające deski sedesowe
 • podkładki akustyczne

Piękna ceramika nie musi być biała, dlatego portfolio misek WC i bidetów Massi regularnie wzbogacamy o nowe, kolorowe modele, m.in. czarne, szare i kawowe, wykończone na elegancki, czarny mat. Umożliwiają one realizację najśmielszych wizji łazienkowych. 

Innowacyjne technologie

Wybierając miski WC i bidety Massi, najnowocześniejsze technologie otrzymujesz w standardzie. Wszystkie białe, ceramiczne produkty Massi chronione są warstwą polimerową EASY CLEAN, która ogranicza przywieranie osadów, np. z kamienia lub mydła. Do dokładnego wyczyszczenia urządzeń sanitarnych i uzyskania idealnego blasku wystarczy sama woda lub łagodny, naturalny środek czystości. System spłukiwania kropelkowego EASY FLUSH (zamknięty kołnierz) ułatwia dokładne oczyszczanie wnętrza misy i utrzymanie higieny w łazience przy jednoczesnym oszczędzaniu wody. Woda wydostaje się ze zbiornika niewielkimi otworami ulokowanymi pod krawędzią miski na całym  jej obwodzie. Szybki montaż i demontaż deski oraz dyskretne ukrycie instalacji zapewnia system EASY OFF. Deska wolnoopadająca znajduje się w komplecie z każdą miską. Praktycznym rozwiązaniem jest system RIMLESS, dostępny w wybranych modelach toalet. Brak kołnierza ogranicza gromadzenie się bakterii, kamienia i zanieczyszczeń oraz zmniejsza zużycie spłukiwanej wody.

Miska WC i bidet, czyli zgrany duet w łazience

Miska WC i bidet zwykle montowane są w bardzo bliskiej odległości, dlatego muszą ze sobą idealnie współgrać - nie tylko pod względem odcienia bieli, ale również formy i ogólnego designu. W naszej ofercie znajdziesz spójne stylowo kolekcje urządzeń sanitarnych, ułatwiające skomponowanie perfekcyjnie zgranego duetu w łazience. Możesz kupić je razem lub oddzielnie. Tworząc nowe rozwiązania, nie zapominamy o właścicielach najmniejszych łazienek, których wygodne i efektowne zaaranżowanie bywa ogromnym wyzwaniem. Specjalnie dla nich powstała kolekcja kompaktowych urządzeń sanitarnych – dopasowanych stylowo misek WC i bidetów, krótszych o kilka centymetrów od standardowych modeli.

Miska sedesowa to niewątpliwie podstawowy element wyposażenia toalety. Dołączając do niej bidet otrzymujesz zestaw sanitarny umożliwiający wykonywanie najważniejszych czynności fizjologicznych przy zachowaniu maksymalnej higieny. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości komplety, na które składa się WC i bidet, Są wykonane w nowoczesnym stylu, wyraźnie akcentującym aktualne trendy wzornicze. Każdy dostępny bidet z WC jest wykonany z trwałych, solidnych materiałów gwarantujących możliwość wieloletniego użytkowania produktów. Nasz zróżnicowany asortyment pozwoli Ci znaleźć WC i bidet doskonale pasujący do konkretnego pomieszczenia i jego dotychczasowej aranżacji. Bez problemu wybierzesz też armaturę o interesujących Cię wymiarach i kolorach celujących w Twój gust.

WC i bidet - armatura z nowoczesnymi rozwiązaniami

Massi dba o dostarczanie Klientom rozwiązań o fantastycznych kształtach i pięknym wzornictwie, ale też wyposażonych w nowoczesne rozwiązania przekładające się na wygodę użytkowania. Przede wszystkim nasze produkty ceramiczne są trwałe i odporne, a do tego proste w pielęgnacji. Każdy zestaw z naszej oferty to muszla z bidetem wyposażona w technologię wolnego opadania deski. Taki mechanizm chroni przed jej uszkodzeniem i wpływa na subtelniejsze zamykanie sedesu.

Poza tym pojawia się niejeden bidet i WC komplet z systemem ułatwionego spłukiwania. Pomocny jest zarówno system Easy Flush dokładnie czyszczący wnętrze muszli, jak i bezkołnierzowy system Rimless, który zmniejsza ilość osiadających na armaturze bakterii i ogranicza odkładanie się kamienia. Ponadto modele ceramiczne są pokryte warstwą Easy Clean, która zmniejsza ilość odkładających się osadów i ułatwia czyszczenie miski WC.

Muszla z bidetem - komplety w atrakcyjnych odsłonach

Każdy komplet bidet i WC dostępny w naszym sklepie jest modnym i eleganckim modelem podwieszanym. Korzystnie wpływa to na estetykę wnętrza, jego zagospodarowanie oraz komfort eksploatacji. Poszczególne muszle i bidety różnią się od siebie wymiarami, a także kształtami. Proponujemy miski WC oraz bidety o klasycznych formach, a także bardziej owalne i oryginalne, geometryczne. Dostępne modele występują w rozmaitych, często niebanalnych wersjach kolorystycznych. Są wykończone w połysku, macie lub półmacie, co ułatwi Ci ich wkomponowanie do łazienki.

Zestaw, jaki tworzy muszla klozetowa z bidetem doskonale sprawdza się w większych toaletach i łazienkach oraz pokojach kąpielowych. Mogą one być urządzone w stylu tak modernistycznym, jak i klasycznym. Modny design czyni je odpowiednimi do wystroju glamour, industrialnego, skandynawskiego. Część oferowanych kompletów WC i bidet nadaje się do skompletowania z umywalkami pochodzących z tej samej linii jednego producenta. Dzięki temu możesz stworzyć gustowne wnętrze spójne pod względem wzorniczym i harmonijne kolorystycznie.

Rozwiń Zwiń
Kolor
Typ rantu
Długość
Szerokość
Wykończenie
Filtruj

Filtruj

Kolor
Typ rantu
Długość
Szerokość
Wykończenie
Cena
Filtruj
sortuj według
Miska WC wisząca z...

Miska WC wisząca z kołnierzem biała TRINGO z deską wolnoopadającą typu SLIM

585,00 zł
MASSI Miska WC wisząca...

MASSI Miska WC wisząca rimless CALIPSO biała z deską wolnoopadającą Slim

599,00 zł
Miska WC wisząca...
 • Szybka wysyłka
 • Okazja cenowa %

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała SANYA z deską wolnoopadająca typu Slim

545,00 zł
Miska WC wisząca...
 • Szybka wysyłka

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała LOCA MINI z deską wolnoopadającą typu Slim

599,00 zł
Uniwersalny uchwyt mocujący...
 • Szybka wysyłka

Uniwersalny uchwyt mocujący / mocowanie do miski wiszącej wc oraz bidetów

99,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Szybka wysyłka
 • Bestseller

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miską wiszącą WC DECOS MINI SLIM rimless z deską wolnoopadającą

1 099,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Szybka wysyłka
 • Okazja cenowa %

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miską wiszącą WC LOCA SLIM rimless z deską wolnoopadającą

1 099,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Szybka wysyłka
 • Okazja cenowa %

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miską wiszącą czarną matową WC DECOS Mini BLACK z systemem rimless i deską wolnoopadającą

1 299,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Szybka wysyłka
 • Okazja cenowa %

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miską wiszącą WC EGANI CZARNA rimless z deską wolnoopadającą

1 599,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Szybka wysyłka
 • Okazja cenowa %

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miską wiszącą WC EGANI biała rimless z deską wolnoopadającą

1 099,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Szybka wysyłka
 • Okazja cenowa %

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miską wiszącą WC CUSCO Czarna BLACK rimless z deską wolnoopadającą

1 299,00 zł
Zestaw podtynkowy WC Stelaż...
 • Bestseller
 • -10%

Zestaw podtynkowy WC Stelaż IPPO z miska WC CUSCO Biała rimless z deską wolnoopadającą

1 099,00 zł 989,10 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa czarna EGANI Black z deską wolnoopadającą typu Slim

780,00 zł
Miska WC wisząca...

Miska WC wisząca bezkołnierzowa biała EGANI White z deską wolnoopadającą typu Slim

545,00 zł
Loading...