Stelaże podtynkowe

Każda toaleta wymaga spłuczki i systemu montażowego umożliwiającego jej działanie. Wybierając podtynkowy stelaż wc, zapewniasz sobie dostęp do sprawnie działającej toalety w wyjątkowo estetycznej i modnej odsłonie. Popularny w ostatnich latach stelaż podtynkowy daje możliwość całkowitego zasłonięcia elementów instalacyjnych. W pomieszczeniu widoczne pozostaną więc tylko niezbędne części instalacji, czyli miska WC i przycisk do spłuczki. Odpowiednio dobrane, mogą stanowić nawet swoistą ozdobę wnętrza. Wybierając podtynkowy stelaż do WC, stworzysz wystrój, w którym łazienka prezentuje się schludnie i elegancko. Takie rozwiązanie doskonale pasuje więc do wnętrz urządzonych w stylu glamour, ale też modernistycznym czy skandynawskim.

Podtynkowy stelaż do WC - więcej przestrzeni i elegancji

Decydując się na stelaż podtynkowy, montujesz toaletę w taki sposób, że widoczne pozostają jedynie niezbędne, a w dodatku estetycznie wyglądające części. To również dogodne rozwiązanie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Ukrywając zbędne elementy montażowe, zyskujesz bowiem więcej przestrzeni. Możesz zagospodarować ją np. na niewielkie szafki czy półki na środki higieniczne.

Bez względu na sposób organizacji zaoszczędzonego miejsca, stelaż podtynkowy sprawia, że toaleta prezentuje się niezwykle elegancko, pozostając w pełni funkcjonalna. Wybierając stelaż do WC, kieruj się przede wszystkim modelem toalety, ponieważ to od niego zależą parametry elementów instalacyjnych. Jako że stelaże podtynkowe nie są widoczne, w większym stopniu zwróć uwagę na ich solidność, a nie na estetykę ich wykonania.

Nowoczesny stelaż podtynkowy - jakość i funkcjonalność

W sklepie Massi.pl dostępne są stelaże podtynkowe w najpopularniejszych rozmiarach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz konkretny stelaż do WC oferowanych przez większość popularnych marek. Wszystkie modele w naszym asortymencie są wykonane z solidnych materiałów, które zapewniają im trwałość i wytrzymałość na lata. Co więcej, część oferowanych stelaży jest wyposażona w dodatkowe mocowania, które czynią je odpowiednimi do użytku przez osoby niepełnosprawne.

Wybierając stelaż podtynkowy, kieruj się przede wszystkim jego dopasowaniem do określonego modelu miski toaletowej oraz do instalacji, której część ma stanowić. Poza tym zwróć jednak uwagę na kwestie praktyczne, jak choćby wyciszenie pracy spłuczki. Takie rozwiązanie podnosi komfort codziennej eksploatacji toalety i jest coraz popularniejsze w nowoczesnych modelach stelaży. Mając problem z doborem stelaża do modelu miski lub zestawu WC, skonsultuj się ze sprzedawcą!

Rozwiń Zwiń
Cena
Szerokość
Wykończenie
Kolor
Gwarancja
Filtruj

Filtruj

Cena
Szerokość
Wykończenie
Kolor
Gwarancja
sortuj według
Filtruj
Podkładka akustyczna MASSI

Podkładka akustyczna MASSI

35,00 zł
Przycisk spłukujący biały...

Przycisk spłukujący biały BUTTO MASSI

105,00 zł
Przycisk spłukujący biały...

Przycisk spłukujący biały DERO MASSI

105,00 zł
Przycisk spłukujący biały...

Przycisk spłukujący biały ENCO MASSI

105,00 zł
Przycisk spłukujący chrom...

Przycisk spłukujący chrom BUTTO MASSI

170,00 zł
Przycisk spłukujący chrom...

Przycisk spłukujący chrom DERO MASSI

170,00 zł
Przycisk spłukujący czarny...

Przycisk spłukujący czarny DERO MASSI

215,00 zł
Przycisk spłukujący czarny...

Przycisk spłukujący czarny szklany DERO MASSI

480,00 zł
Przycisk spłukujący satyna...

Przycisk spłukujący satyna BUTTO MASSI

145,00 zł
Przycisk spłukujący satyna...

Przycisk spłukujący satyna DERO MASSI

145,00 zł
Przycisk spłukujący satyna...

Przycisk spłukujący satyna ENCO MASSI

145,00 zł
Stelaż do WC 40 cm IPPO PRO...

Stelaż do WC 40 cm IPPO PRO MASSI

675,00 zł
Stelaż do WC 50 cm IPPO PRO...

Stelaż do WC 50 cm IPPO PRO MASSI

675,00 zł
Stelaż podtynkowy do bidetu...

Stelaż podtynkowy do bidetu 40 cm RINO MASSI

385,00 zł
Loading...