Stelaże podtynkowe w sklepie Massi.pl

Stelaże podtynkowe

Każda toaleta wymaga spłuczki i systemu montażowego umożliwiającego jej działanie. Wybierając podtynkowy stelaż wc, zapewniasz sobie dostęp do sprawnie działającej toalety w wyjątkowo estetycznej i modnej odsłonie. Popularny w ostatnich latach stelaż podtynkowy daje możliwość całkowitego zasłonięcia elementów instalacyjnych. W pomieszczeniu widoczne pozostaną więc tylko niezbędne części instalacji, czyli miska WC i przycisk do spłuczki. Odpowiednio dobrane, mogą stanowić nawet swoistą ozdobę wnętrza. Wybierając podtynkowy stelaż do WC, stworzysz wystrój, w którym łazienka prezentuje się schludnie i elegancko. Takie rozwiązanie doskonale pasuje więc do wnętrz urządzonych w stylu glamour, ale też modernistycznym czy skandynawskim.

Podtynkowy stelaż do WC - więcej przestrzeni i elegancji

Decydując się na stelaż podtynkowy, montujesz toaletę w taki sposób, że widoczne pozostają jedynie niezbędne, a w dodatku estetycznie wyglądające części. To również dogodne rozwiązanie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Ukrywając zbędne elementy montażowe, zyskujesz bowiem więcej przestrzeni. Możesz zagospodarować ją np. na niewielkie szafki czy półki na środki higieniczne.

Bez względu na sposób organizacji zaoszczędzonego miejsca, stelaż podtynkowy sprawia, że toaleta prezentuje się niezwykle elegancko, pozostając w pełni funkcjonalna. Wybierając stelaż do WC, kieruj się przede wszystkim modelem toalety, ponieważ to od niego zależą parametry elementów instalacyjnych. Jako że stelaże podtynkowe nie są widoczne, w większym stopniu zwróć uwagę na ich solidność, a nie na estetykę ich wykonania.

Nowoczesny stelaż podtynkowy - jakość i funkcjonalność

W sklepie Massi.pl dostępne są stelaże podtynkowe w najpopularniejszych rozmiarach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz konkretny stelaż do WC oferowanych przez większość popularnych marek. Wszystkie modele w naszym asortymencie są wykonane z solidnych materiałów, które zapewniają im trwałość i wytrzymałość na lata. Co więcej, część oferowanych stelaży jest wyposażona w dodatkowe mocowania, które czynią je odpowiednimi do użytku przez osoby niepełnosprawne.

Wybierając stelaż podtynkowy, kieruj się przede wszystkim jego dopasowaniem do określonego modelu miski toaletowej oraz do instalacji, której część ma stanowić. Poza tym zwróć jednak uwagę na kwestie praktyczne, jak choćby wyciszenie pracy spłuczki. Takie rozwiązanie podnosi komfort codziennej eksploatacji toalety i jest coraz popularniejsze w nowoczesnych modelach stelaży. Mając problem z doborem stelaża do modelu miski lub zestawu WC, skonsultuj się ze sprzedawcą!

Rozwiń Zwiń
Cena
Szerokość
Dostępność
Filtruj

Filtruj

Cena
Szerokość
Dostępność
Filtruj
sortuj według
Przycisk spłukujący szklany...

Przycisk spłukujący szklany czarny DERO

480,00 zł
Przycisk spłukujący czarny...

Przycisk spłukujący czarny DERO

215,00 zł
Przycisk spłukujący srebrny...

Przycisk spłukujący srebrny BUTTO

170,00 zł
Przycisk spłukujący srebrny...

Przycisk spłukujący srebrny mat BUTTO

145,00 zł
Przycisk spłukujący biały...

Przycisk spłukujący biały BUTTO

105,00 zł
Przycisk spłukujący srebrny...

Przycisk spłukujący srebrny DERO

170,00 zł
Przycisk spłukujący srebrny...

Przycisk spłukujący srebrny mat DERO

145,00 zł
Przycisk spłukujący biały DERO

Przycisk spłukujący biały DERO

105,00 zł
Przycisk spłukujący srebrny...

Przycisk spłukujący srebrny ENCO

170,00 zł
Przycisk spłukujący srebrny...

Przycisk spłukujący srebrny mat ENCO

145,00 zł
Przycisk spłukujący biały ENCO

Przycisk spłukujący biały ENCO

105,00 zł
MASSI IPPO PRO 50 cm...
  • Szybka wysyłka
  • Różne warianty
  • Hot price!

MASSI IPPO PRO 50 cm Uniwersalny stelaż podtynkowy do miski WC wiszącej

675,00 zł
Stelaż podtynkowy do bidetu...

Stelaż podtynkowy do bidetu 40 cm RINO

395,00 zł
Podkładka akustyczna do...

Podkładka akustyczna do stelaża do miski wc

35,00 zł
Loading...