Sklep online

Home Aktualności Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży

Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży

Zakładamy, że skoro czytasz to ogłoszenie, to szukasz pracy w firmie, która szanuje swoich pracowników oraz rozumie ich potrzebę rozwoju. Przypuszczamy, że chcesz być ważną i docenianą osobą w organizacji a nie jednym z wielu anonimowych pracowników.

Liczymy na to, że poważnie zastanawiasz się nad zmianą pracy i to na taką, w której będziesz pracował w życzliwej atmosferze, w której standardem jest szczerość i zaufanie.

Chcemy wierzyć, że szukasz firmy, z którą mogłabyś/ mógłbyś związać się na lata i razem z nią rozwijać swój potencjał oraz specjalizować się w wybranym kierunku.

Jeśli nasze założenia dotyczą Ciebie, to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem nowego członka zespołu, który rozpocząłby pracę w dziale wsparcia sprzedaży. Konkretnie szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Interesuje nas osoba, która ma miły ton głosu potrafi rozmawiać z ludźmi przez telefon w taki sposób, że jest w stanie budować długofalowe relacje z naszymi klientami.

Zależy nam, na tym, aby w naszym zespole znaleźli się ludzie, którzy podzielają nasze wartości i zasady. Uważamy, że to podstawa dobrej współpracy.

Firma Massi to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek łazienkowych w Europie. Za jej powstanie i sukces odpowiada Polska firma rodzinna o wieloletnich tradycjach w branży wyposażenia łazienek, aktywny członek
Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. W firmie pracują wybitne młode, ambitne osoby, które mają cel i chcą się rozwijać. Jako firma dążymy, do promowania Polskiej marki na świecie, która umożliwi klientom poczuć się sobą w
swoich łazienkach.

Twoje zadania na stanowisku:

  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi partnerami handlowymi
  • Nawiązywanie relacji z nowymi partnerami biznesowymi
  • Badanie potrzeb potencjalnych partnerów w celu dopasowania oferty
  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży przy współpracy z innymi członkami działu sprzedaży
  • Aktywne zwiększanie obrotów w toku bieżących kontaktów z partnerami
  • Informowanie partnerów o dostępnych promocjach i ofertach specjalnych
  • Raportowanie wyników prowadzonych rozmów oraz potrzeb partnerów bezpośrednio do analityka planisty
  • Aktualizacja baz danych (ERP, CRM)

Nasze oczekiwania na tym stanowisku:

  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Współpraca wewnątrz działu
  • Odpowiedzialność i skrupulatność
  • Stałe polepszanie standardów

Ponadto konieczne jest:

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu Ms Office
  • Dojeżdżanie do pracy samochodem (lokalizacja firmy: Błonie przy trasie S8)

W zamian oferujemy:

  • Zgrany zespół młodych ludzi, którzy wzajemnie się uzupełniają
  • Możliwość pracy w firmie, która jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się
    firmą w branży łazienkowej
  • Uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • Świeżo mieloną kawę o lekkiej nutce czekolady, która produkowana jest tylko i wyłącznie dla naszej firmy
  • Praca pn-pt w godzinach 8-16 lub 10-18

Dołącz do Zespołu Massi!