Massi nagrodzone Gazelą Biznesu

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Massi zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Gazele Biznesu, przyznawaną przez "Puls Biznesu".

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Celem rankingu jest wskazanie i wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych przedsiębiorstwa. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małyc h i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

 

Jesteśmy zaszczyceni informacją o przyznaniu nam wyróżnienia w rankingu Gazele Biznesu. Jest to dla nas bardzo satysfakcjonująca nagroda, szczególnie, że została nam przyznana na podstawie obiektywnej i popartej wynikami finansowymi Massi rekomendacji analityków wywiadowni gospodarczej, współpracującej z "Pulsem Biznesu". Cieszymy się tym bardziej, że w niełatwych czasach pandemii zdołaliśmy nie tylko podtrzymać dodatni wynik finansowy, ale również cały czas zwiększać obroty firmy. Jako organizacja nieustannie pracujemy nad ulepszaniem procesów w firmie oraz zagwarantowaniem satysfakcjonującej współpracy z Massi dla naszych Partnerów. Fakt, że Massi znalazło się w zaszczytnym gronie laureatów Gazel Biznesu, pokazuje nam, że nasze starania przynoszą efekty - podkreśla Maciej Siejka, Prezes Massi. 

 

 

To dzięki wspólnemu, zespołowemu wysiłkowi jesteśmy dziś tu - w gronie laureatów Gazel Biznesu. N iezmiernie nas cieszy, że nasze produkty znajdują uznanie na rynku i że Massi z małej, rodzinnej firmy, wyrasta na organizację, która staje się inspiracją dla innych. Nie ustajemy w miejscu, stale się rozwijamy i patrzymy w przyszłość z optymizmem. Gazela Biznesu to bardzo satysfakcjonujące wyróżnienie. - dodaje Bartosz Siejka, vice Prezes Massi. 

 

Loading...