Odkryj Korzyści Zakupów: Zwroty do 30 dni w Massi

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Staramy się, żeby cały proces zakupowy przebiegał jak najsprawniej. MASSI to nie tylko produkty, to także gotowe zestawy wyposażenia łazienkowego, inspiracje i porady projektantów wnętrz.

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na terenie całej Polski dla zamówień powyżej 1199 zł. Oszczędzasz na wysyłce, więc masz większe możliwości urządzenia łazienki o której marzysz.

Gwarancja do 10 lat

Zwracamy dużą uwagę na jakość naszych produktów, dlatego oferujemy wyjątkowo długie okresy gwarancji z możliwością bezpłatnego przedłużenia aż do 10 lat.

Zwrot do 100 dni

Masz dużo czasu na podjęcie decyzji. Oferujemy aż 100 dni na zwrot produktów bez konieczności podania przyczyny.

Zwrot do 500 zł

Oszczędzaj kupując więcej! Przy zakupie 3 produktów możesz uzyskać zwrot gotówki aż do 500 zł!

Gotowe zestawy łazienkowe

Chcemy ułatwić Ci urządzenie łazienki, dlatego oferujemy gotowe zestawy wyposażenia łazienkowego, gdzie znajdziesz elementy dopasowane do siebie pod kątem wizualnych oraz montażowym.

Wyjątkowy design

W naszej ofercie znajdziesz zarówno uniwersalne produkty, które dopasują się do każdej łazienki oraz unikatowe i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami modele, niedostępne u innych producentów.

Personalizacja produktów

Dzięki usłudze GoColor stworzysz łazienkę w pełni dopasowaną do siebie! Usługa GoColor daje Ci możliwość zamówienia wanny lub profili do ścianki prysznicowej w dowolnym kolorze z palety RAL. 

Zainspiruj się

Na naszej stronie znajdziesz lookbooki oraz aranżacje produktowe, które pozwolą Ci wyobrazić sobie, jak dany produkt będzie się prezentował w łazience oraz dadzą Ci inspiracje do tego, jak urządzić własne wnętrze. Zobacz tutaj

Porady projektantów

Staramy się oferować nie tylko produkty, ale także fachową wiedzę i porady, które pozwolą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące urządzenia łazienki. Zobacz tutaj

Pomoc na każdym etapie zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów, masz pytania

odnośnie montażu lub chcesz dowiedzieć się więcej o danym produkcie? Nasz dział obsługi jest do Twojej dyspozycji. Staramy się maksymalnie skracać czas odpowiedzi oraz udzielać ich także w weekendy.

Loading...