Stylowe rozwiązania inspirowane naturą | Kolorowe ścianki prysznicowe

Wprowadziliśmy do oferty kolorowe ścianki prysznicowe typu WALK IN. Skąd pomysł na taki produkt ?

Massi to nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale też niepowtarzalne produkty. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do oferty kolorowe ścianki prysznicowe typu WALK IN. Skąd pomysł na taki produkt i co nas zainspirowało do jego opracowania? Dowiecie się tego z poniższego artykułu.

 

Kolorowe ścianki prysznicowe – strefa prysznica może być ozdobą Twojej łazienki!

Jeszcze kilka lat temu podczas urządzania wnętrz brano przede wszystkim pod uwagę funkcjonalność oraz trwałość materiałów użytych do realizacji projektu. Od pewnego czasu zupełnie się to zmieniło, poza trwałością coraz większą uwagę zwracamy na design i unikatowe, personalizowane rozwiązania dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Gotowe, marketowe produkty przestały być wystarczające, szukamy takich, które idealnie wpasują się w nasze potrzeby, osobowość i styl życia.

 

Kolorowe ścianki MOLIS NATURE – stylowe rozwiązania inspirowane naturą.

Kontakt z naturą wpływa na naszą energię, poprawę sił witalnych oraz odporność. W obecnym świecie, zabieganym, przepełnionym bodźcami i stresem, niemal każdy z nas pragnie chwili wytchnienia i ukojenia. W odpowiedzi na te potrzeby oraz obecne trendy w urządzaniu łazienek, nawiązujące do przyrody i kolorów natury powstała seria MOLIS NATURE To unikatowe, kolorowe ścianki prysznicowe, których nie spotkacie w żadnym innym sklepie. By każdy z użytkowników mógł dobrać idealną wersję dla siebie proponujemy je w 3 kolorach: niebieskim, zielonym oraz brązowym, w szerokościach od 70 do 140 cm i dwóch kształtach. W ofercie dostępna jest półokrągła wersja MOLIS NATURE OVAL oraz MOLIS NATURE SQUARE – elegancka ścianka na bazie prostokąta o subtelnie zaokrąglonych krawędziach. Do każdego wariantu można wybrać profile w kolorze czarnym, złotym lub chromowanym.

 

 

Ciekawe kolory ścianek prysznicowych, oryginalne kształty i eleganckie wykończenia tworzą stylową całość. Polska produkcja, grubość szkła hartowanego wynosząca aż 8 mm gwarantuje nam jakość i bezpieczeństwo na lata.

 

Kolor w strefie prysznica – oryginalny wyróżnik Twojej łazienki

Ze względu na niewielka ilość miejsca potrzebą na zamontowanie ścianek typu WALK IN oraz dostępność wielu rozmiarów, ścianki z serii MOLIS NATURE sprawdzą się zarówno w dużej jak i małej łazience. Dzięki szerokiej gamie wariantów ścianka może być użyta w aranżacji w różnorodny sposób: jako dopełnienie kolorowego wnętrza i płytek w podobnym odcieniu tworząc spójną całość czy jako kontrastowy akcent dla osób, które cenią sobie nowoczesne aranżacje i szukających produktów, które wyróżnią ich łazienkę spośród setek innych przy zachowaniu reszty wnętrza w stonowanej kolorystyce.

 

Łazienka w botanicznym stylu uzupełniona o ściankę MOLIS NATURE GREEN pozwoli na wytchnienie i relaks jak na łonie natury, zaś niesamowity kojący odcień MOLIS NATURE BLUE przeniesie nas wprost do błękitnej laguny i nadmorskiego, wakacyjnego klimatu. Jeśli uwielbiasz niewymuszony skandynawski styl to sprawdź koniecznie też

MOLIS NATURE BROWN która doda Twojej łazience przytulności i idealnie połączy się z ciepłymi odcieniami ziemi.
Już dziś sprawdź wszystkie warianty na sklep.massi.pl i wybierz ściankę, która najlepiej dopasuje się do Ciebie i Twojej łazienki.

 Poznaj serię ścianek prysznicowych MOLIS NATURE

Powiązane produkty

Ścianka prysznicowa WALK IN...
  • Różne warianty
  • Wyjątkowy produkt

Ścianka prysznicowa WALK IN FIX niebieska 8mm półokrągła MOLIS NATURE blue oval MASSI | Różne rozmiary

1 595,00 zł
Ścianka prysznicowa WALK IN...
  • Różne warianty

Ścianka prysznicowa WALK IN FIX brązowa półokrągła 8 mm MOLIS NATURE brown moon MASSI | różne rozmiary

1 695,00 zł
Ścianka prysznicowa WALK IN...
  • Różne warianty

Ścianka prysznicowa WALK IN FIX niebieska półokrągła 8mm MOLIS NATURE blue moon MASSI |różne rozmiary

1 595,00 zł
Loading...