Massi partnerem programu Daniela Wieleby "Remont na 5 plus"
Remont łazienki to często skomplikowane i pracochłonne zadanie, wymagające sporej wiedzy i umiejętności z zakresu budownictwa oraz instalacji sanitarnych. Wiele osób decyduje się na zlecenie tego typu prac specjalistom, którzy zapewnią im solidne wykonanie oraz odpowiednią jakość. 

Daniel Wieleba to pomysłodawca i jeden z prowadzących program telewizyjny „Remont na 5 plus”. W swoim najnowszym programie, Wieleba wraz z projektantem wnętrz Marcinem Kamińskim podejmują się remontu mieszkania na warszawskich Bielanach.

 

W trakcie programu, Daniel Wieleba przeprowadzi widzów przez cały proces remontu mieszkania, w tym również łazienki, od planowania do końcowych korekt. Będzie wyjaśniał różne kroki, jakie należy podjąć podczas remontu, takie jak wybór odpowiedniego sprzętu, kolorów, materiałów i rozwiązań projektowych.

Podczas programu, Kamiński będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobył podczas pracy jako projektant wnętrz. Zaprezentuje również wiele interesujących rozwiązań, które pomogą widzom stworzyć piękną, praktyczną i funkcjonalną łazienkę w swoim własnym domu.

Z programu dowiecie się również , jak przebiegał proces remontu z łazienek, którą zlecił mu jeden z klientów. Opowiemy o etapach prac, od surowego wnętrza, po instalację nowych urządzeń sanitarnych i elementów wykończeniowych. Zobaczycie również, jakie wyzwania pojawiły się podczas remontu, jakie rozwiązania zastosował Daniel Wieleba oraz jakie materiały i narzędzia wykorzystywał. Dzięki relacji z konkretnego przypadku będziecie mogli zobaczyć, jakie kroki należy podjąć, aby uzyskać wymarzoną łazienkę oraz jakie korzyści płyną z zatrudnienia doświadczonego fachowca.

 

W programie zobaczycie zgrany zespół, który cieszy się dużą sympatią i zaufaniem widzów. „Remont na 5 plus” to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają praktycznych i sprawdzonych rozwiązań z zakresu remontów i aranżacji wnętrz.

Program "Remont na 5 plus" to nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim wartościowa lekcja z zakresu aranżacji wnętrz. Eksperci z programu pomagają właścicielom mieszkań w stworzeniu wymarzonego wnętrza, dostosowanego do ich stylu życia i potrzeb. Dzięki temu, każdy remont staje się inspiracją do zmiany swojego otoczenia, a także sposobem na wprowadzenie do domu nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Program będzie składał się z kilku odcinków, co pozwoli na dogłębne przedstawienie całego procesu remontu różnych inwestycji. Odcinki będą emitowane na antenie stacji telewizyjnej Tele5.

Premierowe odcinki możecie zobaczyć w każdą sobotę godzinie 12:30 na antenie kanału Tele5. 

Nie przegapcie szansy, aby zobaczyć nasze produkty w akcji!

Najlepsze oferty pracy dla projektantów wnętrz

Loading...