Wanny do zabudowy 160x80

Wanny do zabudowy 160x80

Wanny do zabudowy 160x80 to popularna ceramika łazienkowa, dająca duże możliwości aranżacyjna. Wanna z opcją zabudowy bardzo chętnie wybierana jest przez osoby, które poszukują uniwersalnego rozwiązania. Zamontowanie parawanu nawannowego pozwala w łatwy i niskobudżetowy sposób stworzyć wielofunkcyjną strefę kąpielową. Domownicy zażywać mogą długich kąpieli bądź brać szybkie prysznice.

Wanny do zabudowy 160x80

Wanny do zabudowy 160x80  mocowane są najczęściej w narożniku łazienki lub w poprzek pomieszczenia. Drugi sposób stosowany jest w łazienkach wąskich oraz długich. Wówczas wykorzystane są trzy ściany, które stanowią oparcie dla ceramiki. Rozwiązanie to pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Oferowana przez nasz sklep ceramika łazienkowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Wykorzystanie materiałów najwyższej klasy sprawia, że wanny do zabudowy są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne – np. zarysowania, wgniecenia czy odbarwienia. Regularna pielęgnacja nieskazitelnie gładkiej powierzchni sprawia, że ceramika zachowuje swój piękny i nienaganny wygląd przez długie lata. Ponadto czyszczenie jest niesamowicie szybkie oraz łatwe. 

Wanny do zabudowy występują w formie narożnej, prostokątnej bądź owalnej. Wybierając odpowiednią ceramikę do swojego wnętrza, należy kierować się dostępną przestrzenią, układem pomieszczenia, stylem aranżacji i funkcjonalnością. Każda z proponowanych wanien wykonana jest na podstawie precyzyjnie przygotowanego projektu, który powala stworzyć ergonomiczną ceramikę o właściwie wyprofilowanych ścianach bocznych, zapewniających komfort oraz wygodę użytkowania. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna prostokątna...

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS prostokątna akrylowa 160 x 70 cm biała PERSO MASSI

565,00 zł
Wanna prostokątna...

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS 160 x 70 do zabudowy BONTA MASSI

645,00 zł
Wanna prostokątna 160 x 70...
  • -25%

Wanna prostokątna 160 x 70 do zabudowy BONTA MASSI

835,00 zł 626,25 zł
Wanna prostokątna akrylowa...
  • Różne warianty

Wanna prostokątna akrylowa 160 x 70 cm biała PERSO MASSI

995,00 zł
Wanna narożna asymetryczna...

Wanna narożna asymetryczna do zabudowy lewa 160 x 100 cm FURDO

1 410,00 zł
Loading...