Wanny do zabudowy 160x75

Wanny do zabudowy 160x75

Wanny do zabudowy 160x75 to jedne z najchętniej montowanych ceramik łazienkowych. Bardzo dobrze prezentują się w łazienkach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Stanowią niezwykle funkcjonalne wyposażenie, ponieważ wystarczy zamontować na wybranym modelu parawan nawannowy, aby móc brać nie tylko długą kąpiel, ale także szybki prysznic. 

Wanny do zabudowy 160x75

Wanny do zabudowy 160x75 cieszą się niesłabnącą popularnością. Ceramika łazienkowa tego typu to uniwersalne wyposażenie, pozwalające na stworzenie wielofunkcyjnej strefy kąpielowej. Najczęściej wybieranymi modelami są wanny do zabudowy narożne, prostokątne bądź owalne. Każda z nich wykonana jest z wysokiej klasy materiału, który cechuje się trwałością i solidnością. Wanny są zatem odporne na zarysowania, wgniecenia, odbarwienia czy innego typu uszkodzenia mechaniczne. Błyszcząca oraz gładka powierzchnia jest niezwykle łatwa w utrzymywaniu czystości, dzięki czemu czyszczenie ceramiki łazienkowej jest łatwe i szybkie. Regularna pielęgnacja zwiększa żywotność wanny, utrzymując jej piękny oraz nienaganny wygląd.

Od lat skupiamy się na tworzeniu ceramiki łazienkowej, która jest odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnego użytkownika. Dlatego też każda oferowana przez nas wanna wykonana jest w oparciu o staranny projekt, który pozwala stworzyć w pełni ergonomiczną ceramikę. Oznacza to, że proponowane wanny są niezwykle wygodne w użytkowaniu, a właściwie wyprofilowane ściany boczne zwiększają komfort i bezpieczeństwo korzystania.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna prostokątna...

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS prostokątna akrylowa 160 x 70 cm biała PERSO MASSI

565,00 zł
Wanna prostokątna akrylowa...
  • Różne warianty

Wanna prostokątna akrylowa 160 x 70 cm biała PERSO MASSI

995,00 zł
Wanna narożna asymetryczna...

Wanna narożna asymetryczna do zabudowy lewa 160 x 100 cm FURDO

1 410,00 zł
Loading...