Wanny 180 x 90 do zabudowy

Wanny 180x90 do zabudowy

Wanny 180x90 do zabudowy to chętnie wybierane wyposażenie do łazienek, głównie ze względu na możliwość połączenia wanny z parawanem nawannowym. Zanim zdecydujemy się na zakup ceramiki łazienkowej, koniecznie musimy wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, układ pomieszczenia, styl aranżacji oraz funkcjonalność. Najczęściej spotkać się możemy z modelem narożnym, prostokątnym i owalnym.

Wanny 180x90 do zabudowy

Wanny 180x90 do zabudowy umieszczane są w rogu lub w poprzek łazienki. W drugim przypadku ceramikę otaczają trzy ściany, dzięki czemu maksymalnie wykorzystana jest dostępna przestrzeń. Zamontowanie parawanu nawannowego pozwala domownikom brać długą kąpiel w wannie bądź wziąć szybki prysznic. Oferta proponowanych wanien 180x90 do zabudowy opiera się na produktach wykonanych z najwyższej klasy materiałów. Są one niezwykle odporne na uszkodzenia – np. zarysowania, wgniecenia czy odbarwienia. Nieskazitelnie gładka powierzchnia gwarantuje łatwe i szybkie czyszczenie, które pozwala utrzymać ceramikę łazienkową w nienagannym stanie. 

Dbamy o dostarczanie naszym klientom najlepszej jakości produktów, dlatego też każda z naszych wanien 180x90 do zabudowy wykonana jest na podstawie precyzyjnego i przemyślanego projektu. Ceramika łazienkowa cechuje się zatem ergonomią, która znacząco wpływa na wygodę użytkowania. Wanny cechują się właściwie wyprofilowanymi ścianami bocznymi, które zwiększają komfort brania kąpieli. Proponowane wanny 180x90 do zabudowy są bezpieczne w korzystaniu, mogą być zatem przeznaczone dla dorosłych, osób starszych oraz dzieci. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna prostokątna...
  • Szybka wysyłka

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS prostokątna akrylowa 150 x 70 cm biała PERSO MASSI

525,00 zł
Wanna prostokątna akrylowa...
  • Różne warianty

Wanna prostokątna akrylowa 180 x 80 cm biała PERSO MASSI

1 215,00 zł
Loading...