Wanny 170x90 do zabudowy

Wanny 170x90 do zabudowy 

Wanny 170x90 do zabudowy to zdecydowanie najczęściej wybierane rozwiązanie. Ceramika łazienkowa tego typu pięknie wkomponuje się w łazienkę nowoczesną oraz klasyczną. W pomieszczeniu możemy zamontować model narożny, prostokątny bądź owalny. Wybierając wannę, warto wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, układ pomieszczenia, styl aranżacji i funkcjonalność.

Wanny 170x90 do zabudowy

Wanny 170x90 do zabudowy powstają z wysokiej klasy tworzyw, które cechują się solidnością oraz wytrzymałością. Materiał odporny jest na wszelkiego typu uszkodzenia – np. zarysowania, wgniecenia czy odbarwienia. Powierzchnię oferowanej przez nas ceramiki łazienkowej charakteryzuje gładkość i błysk, którego wanna nie traci wraz z biegiem lat. Ponadto ceramika jest niezwykle łatwa w utrzymywaniu czystości, a regularna pielęgnacja zachowuje jej nieskazitelny wygląd na dłużej. Oferowane przez nas wanny do zabudowy łączy nowoczesny design z niezwykłą funkcjonalnością. Ceramika łazienkowa tego typu nadaje wnętrzu elegancji oraz wyjątkowego charakteru. 

Modele wanien 170x90 do zabudowy tworzone są na podstawie starannie przygotowanego projektu. Dlatego też każda ceramika łazienkowa charakteryzuje się wygodą, komfortem i ergonomią. Właściwie skonstruowane ściany boczne zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas brania kąpieli, dzięki czemu wanna użytkowana może być przez dorosłych, dzieci oraz osoby starsze. 

Wanny 170x90 do zabudowy umieszczone mogą być w rogu wnętrza bądź w poprzek. Bardzo często w połączeniu z parawanem nawannowym tworzą wielofunkcyjne wyposażenie z możliwością wzięcia kąpieli bądź prysznica. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Loading...