Wanny 170x60 do zabudowy

Wanny 170x60 do zabudowy

Wanny 170x60 do zabudowy dedykowane są łazienkom urządzonym w każdym stylu. Optymalny rozmiar pozwala zamontować je w pomieszczeniu o mniejszym, jak i większym metrażu. Ceramika łazienkowa tego typu odnajdzie się we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym bądź o klasycznym wykończeniu. Najczęściej możemy spotkać modele narożne, owalne lub prostokątne. 

Wanny 170x60 do zabudowy 

Wanny 170x60 do zabudowy wykonane są z najwyższej klasy materiału. Trwałość tworzywa sprawia, że proponowana ceramika łazienkowa odporna jest na zarysowania, wgniecenia czy odbarwienia. Doskonale gładka powierzchnia wanny do zabudowy jest bardzo łatwa w czyszczeniu i bez względu na upływ czasu zachowuje swój piękny blask. Należy jednak pamiętać o regularnej pielęgnacji, która ma bezpośredni wpływ na nienaganny i piękny wygląd ceramiki łazienkowej. Każda wanna 170x60 do zabudowy wykonana jest na podstawie precyzyjnego projektu, dzięki czemu ceramika cechuje się ergonomią, która zwiększa wygodę korzystania. Odpowiednio wyprofilowane ściany boczne wanny sprawiają, że kąpiel jest komfortowa oraz bezpieczna. Oznacza to, że z ceramiki korzystać mogą dorośli, dzieci i osoby starsze. 

Wanna 170x60 do zabudowy zamontowana może być w narożniku bądź w poprzek wnętrza. Zazwyczaj druga opcja wybierana jest w przypadku wąskich oraz długich pomieszczeń. Wówczas wykorzystuje się trzy ściany w formie oparcia dla wanny. Dodatkowo możliwe jest postawienie parawanu nawannowego, który stwarza wielofunkcyjną strefę kąpielową.  

Rozwiń Zwiń
sortuj według

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Loading...