Wanny owalne do zabudowy 170

Wanny owalne do zabudowy 170

Wanny owalne do zabudowy 170 to rozwiązanie dla łazienek o małym, jak i dużym metrażu. Pięknie wpasują się we wnętrze utrzymane w stylu klasycznym. Oczywiście odnajdą się również w pomieszczeniu zaaranżowanym w stylu nowoczesnym. Owalny kształt ceramiki łazienkowej charakteryzuje się smukłą linią oraz migdałową formą. Łączy zatem nowoczesny i intrygujący design z funkcjonalnością. 

Wanny owalne do zabudowy 170

Wanny owalne do zabudowy 170 to doskonała propozycja dla osób pragnących dodać wnętrzu elegancji oraz wyjątkowego wykończenia. Proponowana ceramika łazienkowa wykonana jest z solidnych tworzyw, które cechuje odporność na uszkodzenia – np. zarysowania, wgniecenia czy odbarwienia. Nieskazitelnie gładka powierzchnia gwarantuje łatwe i szybkie czyszczenie. Regularna pielęgnacja zachowuje na powierzchni długotrwały blask. Warto zaznaczyć, iż każda wanna owalna do zabudowy 170 powstała na podstawie przemyślanego projektu. Oferowana ceramika łazienkowa charakteryzuje się zatem ergonomią, która gwarantuje długie i komfortowe kąpiele. Nie bez znaczenia jest także odpowiednio wyprofilowana konstrukcja ścian bocznych, która zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas korzystania. Cecha umożliwia użytkowanie wanny dorosłym, osobom starszym oraz dzieciom. 

Duży rozmiar wanny owalnej do zabudowy idealnie sprawdzi się w przypadku większych, rodzinnych łazienek. Kąpiel dziecka staje się znacznie łatwiejsza, jeżeli mamy do dyspozycji więcej miejsca. Zapewniony jest także komfort romantycznej kąpieli we dwoje. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna prostokątna...

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS prostokątna akrylowa 170 x 75 cm biała PERSO MASSI

585,00 zł
Wanna prostokątna...

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS prostokątna 170 x 70 cm ELEGA

645,00 zł
Wanna prostokątna odpływ na...
  • Szybka wysyłka
  • Nowość
  • Wyjątkowy produkt

Wanna prostokątna odpływ na środku + obudowa 170 x 75 cm MANDI

1 860,00 zł
Wanna prostokątna odpływ na...
  • Nowość
  • Wyjątkowy produkt

Wanna prostokątna odpływ na środku 170 x 75 cm MANDI

1 085,00 zł
Wanna do zabudowy...

Wanna do zabudowy prostokątna 170 x 70 cm ELEGA

925,00 zł
Wanna prostokątna akrylowa...
  • Różne warianty

Wanna prostokątna akrylowa 170 x 75 cm biała PERSO MASSI

1 075,00 zł
Loading...