Wanny wolnostojące 170x75

Wanny wolnostojące 170x75

Wanny wolnostojące 170x75 to rozwiązanie o optymalnych wymiarach dla łazienek o każdym metrażu. Model ceramiki łazienkowej tego typu o owalnym kształcie wpasuje się w pomieszczenie zaaranżowane w stylu tradycyjnym. Wanna wolnostojąca o minimalistycznej i prostej formie to propozycja dla łazienki urządzonej w stylistyce nowoczesnej. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, musimy wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, układ wnętrza, styl aranżacji, funkcjonalność i wygodę.

Wanny wolnostojące 170x75

Posiadamy w ofercie wanny wolnostojące 170x75 powstałe z wysokiej jakości materiałów. Solidne tworzywo to gwarancja odporności na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odbarwienia czy wgniecenia. Każda ceramika łazienkowa dostępna w naszym asortymencie powstała na podstawie przemyślanego projektu, dzięki czemu proponowane wanny wolnostojące są ergonomiczne i mają odpowiednio wyprofilowane ściany boczne. Korzystanie z ceramiki jest zatem komfortowe oraz wygodne, natomiast użytkowana może być ona bezpiecznie przez dorosłych, osoby starsze i dzieci. Powierzchnia oferowanych wanien charakteryzuje się nieskazitelną gładkością, a jej czyszczenie jest niezwykle łatwe oraz szybkie. Dodatkowo bez względu na upływ czasu ceramika łazienkowa nie traci swojego blasku oraz pięknego wyglądu. 

Jednym z najgorętszych trendów aranżacyjnych jest obecnie wanna wolnostojąca w kolorze. Tradycyjna biel powoli zastępowana jest przez czerń, brąz szarość, zieleń, róż czy granat. Ceramika w wyrazistej barwie to ciekawy akcent w pomieszczeniu, nadający mu wyjątkowego charakteru. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca akrylowa...

Wanna wolnostojąca akrylowa owalna 170 x 75 cm LARSO z przelewem okrągłym chrom | Możliwa opcja Go Color

2 799,00 zł
Loading...