Wanny wolnostojące 170x70

Wanny wolnostojące 170x70

Wanny wolnostojące 170x70 to propozycja zarówno dla mniejszych łazienek, jak i nieco bardziej przestrzennych. Doskonale wpasują się we wnętrza o wykończeniu nowoczesnym oraz klasycznym. W pierwszym z nich zamontować możemy model o prostych i minimalistycznych kształtach, natomiast w pomieszczeniu tradycyjnym umieścić model o kształcie owalnym. Podejmując decyzję odnośnie wyboru idealnego rozwiązania, koniecznie wziąć należy pod uwagę dostępną przestrzeń, układ łazienki, styl aranżacyjny oraz funkcjonalność.

Wanny wolnostojące 170x70

Oferujemy wanny wolnostojące 170x70 zróżnicowane pod względem kształtów, pojemności i kolorów. Każdy oferowany przez nas model łączy w sobie intrygujący design z funkcją użytkową. Wanny wolnostojące wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które cechują się dużym stopniem odporności na zarysowania, wgniecenia, odbarwienia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Proponowane modele charakteryzuje ergonomia, gwarantująca maksymalny komfort i wygodę podczas brania długich i relaksujących kąpieli. Właściwie wyprofilowane ściany boczne ceramiki łazienkowej zapewniają bezpieczne użytkowanie. Doskonale gładka powierzchnia wanien wolnostojących sprawia, że są one niezwykle łatwe w czyszczeniu i zachowują swój blask przez długi czas. Regularna pielęgnacja sprawia, że możemy cieszyć się pięknym i nienagannym wyglądem wanny wolnostojącej bez względu na bieg lat.

Dużą popularnością cieszą się obecnie modele wanien wolnostojących w kolorach innych niż klasyczna biel. Intensywna barwa nie blaknie i zachowuje swoją wyrazistość przez długie lata.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca owalna...

Wanna wolnostojąca owalna 170 x 75 cm LARSO z przelewem okrągłym chrom | Możliwa opcja Go Color

2 799,00 zł
Loading...