Wanny wolnostojące 180 x 70

Wanny wolnostojące 180x70

Wanny wolnostojące 180x70 to uniwersalne rozwiązanie dla łazienek nowoczesnych i tradycyjnych. W pierwszej z nich doskonale odnajdzie się model o prostych oraz minimalistycznych kształtach. W klasycznym wnętrzu zamontować możemy natomiast model o owalnej formie. Zanim jednak wybierzemy konkretną wannę wolnostojącą, warto jest wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, układ pomieszczenia, styl aranżacji, funkcjonalność i wygodę. 

Wanny wolnostojące 180x70

Proponowane przez nas wanny wolnostojące 180x70 wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wytrzymałość wykorzystanych tworzyw sprawia, że ceramika łazienkowa odporna jest na zarysowania, wgniecenia, odbarwienia i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Doskonale gładka powierzchnia jest bardzo łatwa w utrzymywaniu czystości. Regularna pielęgnacja sprawia, że oferowane wanny wolnostojące cechuje długotrwały blask. Budowa ceramiki opiera się na ergonomii oraz precyzyjnie przemyślanym projekcie, dzięki czemu użytkowanie wanny wolnostojącej jest komfortowe i bezpieczne. Oznacza to, że z ceramiki łazienkowej korzystać mogą dorośli, osoby starsze oraz dzieci. Właściwie wyprofilowane ściany boczne zapewniają przyjemną, długą i relaksującą kąpiel. 

Wanny wolnostojące 180x70 występują w wielu interesujących kolorach. Elegancki oraz szykowny design ceramiki łazienkowej stanowić może wyjątkową dekorację we wnętrzu. Zamontowanie wanny wolnostojącej o ogromnych walorach dekoracyjnych w centralnym miejscu uatrakcyjni je, nadając niepowtarzalnego charakteru. Wyrazisty kolor wanny wolnostojącej będzie skutecznie przyciągał wzrok, pełniąc jednocześnie funkcję użytkową.  

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca owalna...
  • Wyjątkowy produkt

Wanna wolnostojąca owalna biała błyszcząca 180 x 87 cm MODERN dla dwojga | Możliwa opcja Go Color

5 765,00 zł
Wanna wolnostojąca owalna...

Wanna wolnostojąca owalna 170 x 75 cm LARSO z przelewem okrągłym chrom | Możliwa opcja Go Color

2 799,00 zł
Loading...