Wanny wolnostojące 180x90

Wanny wolnostojące 180x90

Wanny wolnostojące 180x90 dedykowane są każdemu typowi łazienki. Modele o eleganckim wykończeniu i szykownym wyglądzie pięknie wpasują się w pozostałe wyposażenie pomieszczenia. Wybierając wannę, koniecznie musimy wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, układ wnętrza, styl aranżacji, funkcjonalność oraz wygodę. Jeżeli pomieszczenie utrzymane jest w stylu nowoczesnym, postawić możemy na model o prostych i minimalistycznych krawędziach. W przypadku łazienki wykończonej w stylu klasycznym sprawdzi się model o owalnym kształcie. 

Wanny wolnostojące 180x90

Wanny wolnostojące 180x90 charakteryzują się odpowiednim wyprofilowaniem i ergonomiczną konstrukcją, dzięki czemu kąpiel jest przyjemna oraz wygodna. Ponadto przemyślana budowa wanny sprawia, że jest ona bezpieczna w użytkowaniu zarówno dla dorosłych, jak i osób starszych oraz dzieci. Modele wanien wolnostojących dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego też cechuje je duży stopień odporności na zarysowania, wgniecenia, odbarwienia i inne uszkodzenia mechaniczne. Idealnie gładka powierzchnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu, a regularna pielęgnacja sprawia, że nieustannie utrzymuje ona swój blask. 

Wanny wolnostojące 180x90 występują nie tylko w tradycyjnym kolorze białym, ale także w wielu intensywnych barwach. Wyrazisty kolor ceramiki łazienkowej stanowić będzie ciekawy akcent w pomieszczeniu, nadając mu wyjątkowego oraz oryginalnego charakteru. W ofercie posiadamy modele wanien wolnostojących 180x90 zarówno w macie, jak i w połysku.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca akrylowa...
  • Wyjątkowy produkt

Wanna wolnostojąca akrylowa owalna biała błyszcząca 180 x 87 cm MODERN dla dwojga | Możliwa opcja Go Color

5 765,00 zł
Wanna wolnostojąca akrylowa...

Wanna wolnostojąca akrylowa owalna 170 x 75 cm LARSO z przelewem okrągłym chrom | Możliwa opcja Go Color

2 799,00 zł
Loading...