Wanny wolnostojące 180 x 100

Wanny wolnostojące 180x100

Wanny wolnostojące 180x100 to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Optymalne wymiary doskonale sprawdzą się zarówno w dużych, jak i mniejszych wnętrzach. Połączenie stylowego designu z funkcjonalnością sprawia, że ceramika łazienkowa jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu. Podczas wyboru idealnego modelu dla swojego wnętrza, warto skupić się na dostępnej przestrzeni, układzie pomieszczenia, stylu aranżacji oraz funkcjonalności.

Wanny wolnostojące 180x100

Wanny wolnostojące 180x100 wykonane z najwyższej klasy materiałów charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania, wgniecenia, odbarwienia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Oferowana przez nas ceramika łazienkowa cechuje się nieskazitelnie gładką powierzchnią, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu i zachowuje długotrwały blask. Modele wanien wolnostojących 180x100 dostępne w naszej ofercie stworzone zostały w oparciu o ergonomię, dzięki czemu długie i relaksujące kąpiele są niezwykle komfortowe. Wygodę użytkowania zapewniają także właściwie wyprofilowane ściany boczne. Przemyślany projekt wanien wolnostojących 180x100 sprawia, że proponowane modele są w pełni bezpieczne w korzystaniu, dlatego też bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku dorosłych, osób starszych lub dzieci. 

Wyjątkowa konstrukcja ceramiki łazienkowej tego typu cechuje się wieloma walorami dekoracyjnymi. Wanna wolnostojąca pięknie wkomponuje się w łazienkę urządzoną w stylu nowoczesnym. W przypadku takiej aranżacji warto zdecydować się na model o prostych i minimalistycznych kształtach. W pomieszczeniu o wykończeniu tradycyjnym postawić możemy na model o owalnym kształcie.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca akrylowa...
  • Wyjątkowy produkt

Wanna wolnostojąca akrylowa owalna biała błyszcząca 180 x 87 cm MODERN dla dwojga | Możliwa opcja Go Color

5 765,00 zł
Wanna wolnostojąca akrylowa...

Wanna wolnostojąca akrylowa owalna biała 175 x 100 cm WIDE dwuosobowa

5 935,00 zł
Wanna wolnostojąca akrylowa...

Wanna wolnostojąca akrylowa owalna 170 x 75 cm LARSO z przelewem okrągłym chrom | Możliwa opcja Go Color

2 799,00 zł
Loading...