Wanny wolnostojące 180x80

Wanny wolnostojące 180 x 80

Wanny wolnostojące 180x80 to rozwiązanie dedykowane nieco większym łazienkom. Aby móc zamontować ceramikę łazienkową tego typu, konieczne jest dysponowanie odpowiednim metrażem. Wanny wolnostojące 180x80 łączą w sobie nowoczesny i intrygujący design z niezwykłą funkcjonalnością. Model o większych wymiarach sprawdzi się w przypadku par, które preferują branie wspólnych kąpieli.

Wanna wolnostojąca 180x80 

Oferujemy wanny wolnostojące 180x80, których montaż sprawi, że staną się one centralnym punktem każdej łazienki. Proponowany model uczyni wnętrze miejscem relaksu. Umieszczenie ceramiki łazienkowej w pomieszczeniu nada mu elegancji, szyku i wyjątkowego wyglądu. Każdy model w ofercie powstał na podstawie przemyślanego oraz ergonomicznego projektu, gwarantującego komfortową kąpiel. Nieskazitelnie gładka powierzchnia zapewnia łatwe czyszczenie i długotrwały blask. Oferowane wanny wolnostojące 180x80 wykonane są z wysokiej jakości materiału, który odporny jest na uszkodzenia, zarysowania, wgniecenia czy odbarwienia. Właściwie wyprofilowane ściany boczne pozwalają na długie, relaksujące kąpiele w bezpiecznych warunkach. 

Wanna wolnostojąca o dużych wymiarach pięknie będzie się prezentować we wnętrzu zaaranżowanym w nowoczesnym stylu. Najlepiej sprawdzi się wówczas model o prostych i minimalistycznych kształtach. Wanna wolnostojąca o owalnej formie to propozycja dla pomieszczeń o tradycyjnym wykończeniu. Bez względu na stylistykę, w jakiej utrzymana jest łazienka, wanna wolnostojąca stanowić będzie niepowtarzalny akcent, skutecznie skupiający na sobie wzrok i charakteryzujący się dużymi walorami dekoracyjnymi.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca owalna...
  • Wyjątkowy produkt

Wanna wolnostojąca owalna biała błyszcząca 180 x 87 cm MODERN dla dwojga | Możliwa opcja Go Color

5 765,00 zł
Wanna wolnostojąca owalna...

Wanna wolnostojąca owalna 170 x 75 cm LARSO z przelewem okrągłym chrom | Możliwa opcja Go Color

2 799,00 zł
Wanna wolnostojąca z...

Wanna wolnostojąca z konglomeratu owalna biała błyszcząca 180 x 82 cm MOLIS GLOW cienki rant

4 999,00 zł
Wanna wolnostojąca z...

Wanna wolnostojąca z konglomeratu owalna biała matowa 180 x 82 cm MOLIS MATT cienki rant

4 999,00 zł
Loading...