Wanny wolnostojące z baterią nawannową

Wanna wolnostojąca z baterią nawannową 

Wanna wolnostojąca z baterią nawannową to funkcjonalna ceramika łazienkowa o dużych walorach estetycznych. Modele tego typu doskonale odnajdą się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Zamontowanie baterii na wannie wolnostojącej to alternatywa dla baterii wolnostojących, oszczędzająca cenną przestrzeń. Zanim zdecydujemy się na zakup określonego modelu, warto wziąć pod uwagę metraż pomieszczenia, jego układ, styl aranżacyjny oraz funkcjonalność.

Wanna wolnostojąca z baterią nawannową

Oferujemy wanny wolnostojące z baterią nawannową wykonane z wysokiej jakości materiału. Wykorzystanie trwałych tworzyw zapobiega zarysowaniom, wgnieceniom, odbarwieniom czy innego typu uszkodzeniom mechanicznym. Jednym z atutów proponowanych wanien z baterią nawannową jest ich niezwykła łatwość czyszczenia. Regularna pielęgnacja powierzchni wanny sprawia, że ceramika łazienkowa prezentuje się pięknie i nienagannie przez długie lata. Konstrukcja każdej wanny wolnostojącej z baterią nawannową oparta jest na przemyślanym projekcie. Oznacza to, że boczne ściany ceramiki łazienkowej są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu kąpiel jest komfortowa i przyjemna. Korzystanie z wanny wolnostojącej z baterią nawannową jest w pełni bezpieczne, dlatego też użytkowana może być przez dorosłych, jak i dzieci oraz osoby starsze.

Wbudowana bateria nawannowa pozwala zaoszczędzić, jest to więc wygodne rozwiązanie, bowiem nie jest konieczny osobny zakup armatury łazienkowej. Nie musimy wykonywać dodatkowych prac montażowych, jak w przypadku baterii naściennych. Natomiast rezygnacja z armatury wolnostojącej pozwala zaoszczędzić powierzchnię użytkową wnętrza.

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca akrylowa...

Wanna wolnostojąca akrylowa przyścienna 170cm DELFY

6 190,00 zł
Wanna wolnostojąca akrylowa...

Wanna wolnostojąca akrylowa przyścienna 170cm PIREUS

6 190,00 zł
Loading...