Wanny wolnostojące z prysznicem

Wanna wolnostojąca z prysznicem

Wanna wolnostojąca z prysznicem to idealna alternatywa dla montażu prysznica i wanny jako osobnego wyposażenia łazienki. Rozwiązanie to sprawdzi się w przypadku ograniczonego metrażu pomieszczenia. Połączenie wanny wolnostojącej z parawanem nawannowym pozwala wziąć zarówno długą oraz relaksującą kąpiel, jak i szybki prysznic. Wanna wolnostojąca z prysznicem wpasuje się w łazienkę utrzymaną w każdym stylu. Wybierając model, warto zwrócić uwagę na dostępną przestrzeń, układ pomieszczenia, styl aranżacyjny łazienki oraz funkcjonalność. 

Wanna wolnostojąca z prysznicem 

Oferujemy wanny wolnostojące z prysznicem zróżnicowane pod względem wymiarów, kształtów oraz pojemności. Każdy z proponowanych przez nas modeli wykonany jest z najwyższej klasy materiałów, które charakteryzują się wysokim stopniem odporności na wgniecenia, zarysowania, odbarwienia czy innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przemyślana konstrukcja wanny o doskonale wyprofilowanych ścianach bocznych gwarantuje komfortową kąpiel, natomiast bateria prysznicowa umieszczona na odpowiedniej wysokości zapewnia wygodne użytkowanie. Precyzyjnie wykończona gładka powierzchnia jest niezwykle przyjemna w dotyku. Budowa wanny wolnostojącej z prysznicem oparta jest na bezpiecznym projekcie, dzięki czemu ceramika łazienkowa tego typu użytkowana może być przez osoby dorosłe, starsze oraz dzieci. 

W łazience urządzonej w stylu nowoczesnym idealnie sprawdzą się modele o prostych kształtach wanny wolnostojącej i minimalistycznym parawanem nawannowym. W łazience o klasycznej aranżacji zamontować możemy wannę wolnostojącą owalną wraz z klasycznym parawanem prysznicowym. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna wolnostojąca...
  • Wybór projektantów
  • Wyjątkowy produkt

Wanna wolnostojąca przyścienna z konglomeratu biała matowa 160 x 75 cm WALL MATT przelew typu SLIM

4 985,00 zł
Wanna wolnostojąca...

Wanna wolnostojąca przyścienna 170cm PIREUS

6 190,00 zł
Loading...