Wanny wolnostojące prostokątne 170

Wanny wolnostojące prostokątne 170 cm – gdzie się sprawdzą?

Wanna wolnostojąca nadaje się do każdej łazienki, która pozwala na jej montaż. Szeroki wybór modeli na rynku sprawia, że dobór wanny idealnej do naszej łazienki staje się bardzo prosty. Tym bardziej, że wanny wolnostojące same w sobie są bardzo uniwersalne.

Wanna wolnostojąca prostokątna - warto?

Wanny wolnostojące prostokątne 170 cm są dosyć dużymi modelami, które można wykorzystać w przestronnej łazience lub salonie kąpielowym. Taka wanna doskonale sprawdzi się zarówno w łazience urządzonej w stylu skandynawskim, jak i zaaranżowanej bardzo nowocześnie. 

Wanny wolnostojące prostokątne 170 cm mogą także być rozwiązaniem, jeżeli zależy nam na dużej wannie, ale metraż łazienki nie do końca pozwala na jej montaż. Wanny prostokątne są bowiem tak wyprofilowane, że umożliwiają montaż przy ścianie lub w narożniku, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca.

Wanny wolnostojące prostokątne 170 cm mogą być wykonane z różnych materiałów: z konglomeratu, akrylu, mineralnych kompozytów czy żeliwa. Akryl jest ceniony od lat ze względu na swój wygląd oraz trwałość. Konglomerat jest ukłonem w stronę ekologii. Mineralne kompozyty cechują się niezwykłą trwałością i solidnością. Z kolei żeliwna wanna jest stylowa, a przy tym wytrzymała. Jak więc widać, każdy z tych surowców ma doskonałe właściwości fizyczne. Dzięki temu wanny wolnostojące, wykonane z takich materiałów, mogą posłużyć naprawdę długo i przez ten czas cieszyć oko swoim nienagannym wyglądem!

Rozwiń Zwiń
sortuj według

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Loading...