Wanny wolnostojące prostokątne 160

Wanny wolnostojące prostokątne 160 cm – gdzie się sprawdzą?

Jeszcze do niedawna wanny wolnostojące kojarzyły się wyłącznie z salonami SPA. Teraz takie wanny coraz częściej można spotkać w domowych łazienkach. Czy warto zainwestować w taką wannę?

Zalety wanien wolnostojących

Wanny wolnostojące są cenione ze względu na to:

- oryginalny wygląd,

- łatwy i szybki montaż,

- funkcjonalność,

- szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych.

Jednym z popularniejszych modeli są wanny wolnostojące prostokątne 160. Mimo że wymagają one nieco więcej miejsca niż standardowe modele tego rodzaju wanien, ich wygląd wynagradza wszelkie niedoskonałości. Ze względu na szeroki wybór różnych modeli na rynku można łatwo dopasować taką wannę do wystroju naszej łazienki. 

W zależności od tego, jaki model wanny wybierzemy, możemy zaaranżować go do designu naszej łazienki. Wanny wolnostojące prostokątne 160 cm można wykorzystać w nowoczesnych łazienkach, pomieszczeniach w stylu glamour lub we wnętrzach urządzonych w stylu retro bądź vintage. 

Do łazienki zaaranżowanej w stylu skandynawskim dobrym pomysłem będą wanny wolnostojące prostokątne 160 cm wykonane z akrylu. Z kolei wanna w kolorze czarnym sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w łazienkach urządzonych w stylu industrialnym. Do łazienek w stylu retro czy vintage doskonale nadadzą się wanny wolnostojące posiadające ozdobne nóżki. 

O ile wanny wolnostojące prostokątne 160 cm bardziej sprawdzą się w przypadku dużych łazienek, o tyle ich wygląd wynagradza wszelkie niedogodności. 

Rozwiń Zwiń
sortuj według
Wanna prostokątna...

Wanna prostokątna antypoślizgowa SAFE STEPS prostokątna 160 x 70 cm ELEGA

625,00 zł
Wanna do zabudowy...

Wanna do zabudowy prostokątna 160 x 70 cm ELEGA

890,00 zł
Loading...