Umywalka nablatowa okrągła 37 cm betonowa VIJA MASSI

MSUB-33-IV
(3 review )
Umywalka nablatowa okrągła 37 cm betonowa VIJA MASSI
Umywalka nablatowa okrągła 37 cm betonowa VIJA MASSI
Previous
Next
Umywalka nablatowa okrągła 37 cm betonowa VIJA MASSI
Umywalka nablatowa okrągła 37 cm betonowa VIJA MASSI
Previous
Next

Available

Ostatnie produkty
zł1,725.00
raty.png
Installment
from
delivery-icon.png
Delivery
Free

Go to the basket to know the total shipping cost for your order.

shipping-icon.png
Shipping
Ostatnie produkty
zwrot.png
Safe return up to 100 days

MASSI Umywalka nablatowa VIJA

Klasyczna biel umywalki nablatowej VIJA sprawia, że perfekcyjnie odnajdzie się ona we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, glamour, jak i wnętrzach loftowych. Świetnie komponuje się z czarną, złotą, a także chromowaną baterią. Ozdobna faktura umywalki podkreśla elegancję, oraz ponadczasowość betonu.
VIJA MASSI sprawdzi się zarówno w małych łazienkach, jak i pokojach kąpielowych, czy też większych przestrzeniach łazienkowych. Ten model wspaniale prezentuje się również jako umywalka podwójna.


Dodatkowe informacje o produkcie:
• Odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia,
• Wykonany został z włókien szklanych i piasku kwarcowego o czystości 99,9%,
• Odporny na przebarwienia i zabrudzenia,
• Łatwy w czyszczeniu,
• Odporny na działanie środków chemicznych.

Umywalka z betonu – co warto wiedzieć?

Produkty wykonane z betonu, tak jak ludzie, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy, tak samo jak nie ma dwóch identycznych osób, dzięki czemu produkty wykonane z betonu zyskują swój niesamowity, indywidualny charakter.
Umywalki wykonane z betonu ze względu na swoją charakterystykę nie mają jednolitego koloru powierzchni, czym różnią się od umywalek ceramicznych. Dyspersja kruszywa, ilość barwnika, długość mieszania składników – to wszystko może mieć wpływ na finalny odcień i wyjątkowość naszej umywalki. Użytkownicy niezwykle doceniają ten indywidualny, wyjątkowy efekt, który jest popularny w obecnych trendach nawiązujących do przyrody i personalizowanych rozwiązań.

W trakcie mieszania i wlewania betonu do form tworzą się pęcherzyki powietrza, które są nieodłącznym, unikalnym elementem wyrobów betonowych. Czasem kawerny (czyli pory, otwory po pęcherzykach powietrza) widoczne są także na zewnętrznej powierzchni umywalki. Ilość, rozmiar oraz ich rozmieszczenie się różnią w poszczególnych egzemplarzach, co wpływa na naturalną estetykę naszych ręcznie wytwarzanych produktów. Na ogół pory mają średnicę nie większą niż 5 mm.

Beton jest wlewany do form w stanie płynnym, co oznacza, że czasami na produktach widoczne będą wyjątkowe wzory spływającej cieczy. Nasze umywalki wytwarzane są z włókien szklanych i piasku kwarcowego o czystości do 99,9%, w niektórych przypadkach włókna mogą być widoczne na powierzchni betonu – nie stanowi to wady produktu, ponieważ włókna jeszcze bardziej zwiększają wytrzymałość betonowych umywalek i świadczą o rzemieślniczym charakterze naszych produktów.

Produkt na zamówienie, szacowany czas realizacji to 12 tygodni.

Kolekcja
NATURE
Property
nablatowa
Typ
stojąca
Width
Height
Depth
Composition
Wool
Kształt
Okrągła
Color
kawowy
Wykończenie
Matowe
Przelew
nie
Otwór na baterię
bez otworu na baterię
Gwarancja
5 lat
kod EAN
Korek
należy dokupić osobno
Loading...