Home O nas Witaj w Massi

Witaj w Massi!

Za powstanie i sukces Massi odpowiada polska firma rodzinna o wieloletnich tradycjach w branży wyposażenia łazienek.

Silny, zgrany zespół, uczciwość i partnerstwo w biznesie oraz stały rozwój i podnoszenie standardów – nasze podejście przekłada się na efekty!

130 partnerów handlowych w całej Polsce, ekspozycje towarów w każdym dużym mieście oraz rozwijający się eksport na rynki wschodnie – Massi to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek łazienkowych w Europie.

Do działania motywuje nas widoczny rozwój i zaufanie, jakim darzą nas nasi Klienci, Partnerzy i Pracownicy. Nasze priorytety to wysoka jakość produktów, sprawna logistyka i ciągłe podwyższanie standardów obsługi Klienta. Witaj w firmie, która stale podnosi (sobie) poprzeczkę!

Bartosz Siejka

Członek Zarządu, Dyrektor ds. jakości

Nasza recepta na dobry biznes? Świetne produkty, których wzornictwo i jakość znacznie przewyższają cenę, a także stałe wsparcie Partnerów, stabilna polityka cenowa oraz atrakcyjne warunki handlowe. Witaj w firmie, z którą współpraca przynosi prawdziwa satysfakcję!

Adrian Breś

Dyrektor sprzedaży

W Massi działamy szybko, sprawnie i z dużym zaangażowaniem, a każde wyzwanie obracamy w doświadczenie! Witaj w firmie, z którą codzienna współpraca, to czysta przyjemność.

Magdalena Pływaczewska

Kierownik Biura Obsługi Partnerów

#ZasadyMassi