Sklep online

Home O nas Dołącz do nas

Dołącz do nas

Dzień dobry!

Nazywam się Maciej Siejka, kieruję firmą Massi, której oferta pięknej i nowoczesnej ceramiki łazienkowej spotyka się z uznaniem projektantów, dystrybutorów i użytkowników w kraju i zagranicą.

Dzięki zgranemu zespołowi ambitnych, fantastycznych ludzi, udało się nam sprawić, że Massi, z małej firmy rodzinnej, stało się jedną z najszybciej rozwijających się marek na rynku wyposażenia łazienek.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Maciej Siejka

Prezes Zarządu Massi

Witaj!

Nazywam się Bartosz Siejka, w Massi odpowiadam między innymi za jakość obsługi naszych klientów i partnerów handlowych.

Dołącz do zgranego zespołu młodych specjalistów, którzy profesjonalnie troszczą się o to, by każdy partner dystrybuujący produkty Massi, czerpał z tego powodu prawdziwą satysfakcję

Bartosz Siejka

Członek Zarządu, Dyrektor ds. jakości

Same korzyści

Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Dodatkowe benefity, w tym pakiet medyczny

Praca w stałych godzinach: 8-16 lub 10-18

Możliwość rozwoju w innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmie

Szkolenie wstępne – udostępnienie naszej wiedzy i doświadczenia

Doskonała atmosfera – stawiamy na współpracę a nie rywalizację

Świeżo mielona kawa produkowana specjalnie dla zespołu Massi

Zapraszamy do kontaktu!

Pięć kroków do Massi

Pracowników rekrutujemy z najwyższą starannością – zgodnie z zasadą hire hard, manage easy. Szukamy ambitnych, zdeterminowanych ludzi, którzy chcą budować swoją karierę w Massi i wspólnie pracować na sukces marki.

Wysyłasz nam swoje CV oraz odpowiedź na zadane w ogłoszeniu pytanie.

Odpowiadamy i jeśli jest szansa na współpracę, przesyłamy Ci ofertę wynagrodzenia.

Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub przez internet, żeby lepiej się poznać.

Spotykamy się, by ostatecznie się przekonać czy nasze wzajemne oczekiwania są zbieżne.

Otrzymujesz zatrudnienie na okres próbny.

Rafał: za co cenisz pracę w Massi?

Pracę w Massi cenię przede wszystkim za nowoczesność widoczną w każdym obszarze funkcjonowania firmy – od oferowanych produktów, przez metody zarządzania, po podejście do pracownika i klienta. Ludzie są u nas szanowani i doceniani bez względu na zajmowane stanowisko i staż pracy. Czujemy się potrzebni i ważni dla życia firmy. Możemy się rozwijać, uczyć, poznawać nowych ludzi i wymieniać doświadczeniami.

Massi jest młodą firmą. Jej przewagą są: szacunek do ludzi, postęp i jakość – wartości, o których wiele przedsiębiorstw zapomina albo utraciło je w ciągu kilkudziesięciu lat istnienia. W firmie panuje atmosfera zaufania, otwartości i szczerości, która motywuje, napędza rozwój i sprzyja doskonaleniu oferty. Oczywiście, że bywają trudne momenty, ale wspólnymi siłami i z uśmiechem na twarzy każdy problem udaje się pozytywnie rozwiązać. 

Rafał Wojtkowski

Kierownik Magazynu

Wiola: Opinia "prosto z serca"

Jestem pracownikiem z ponad dwuletnim stażem. Zaczynałam pracę jako jedna z pierwszych osób w ówczesnym Biurze Obsługi Klienta i jestem z tego dumna, ponieważ widzę jak firma się rozwinęła. Wiele się nauczyłam i cały czas się uczę nowych i ciekawych rzeczy. Od samego początku mogłam liczyć na pomoc i wsparcie właścicieli firmy. Na początku, zespół liczył dosłownie kilka osób i stały bezpośredni kontakt z Prezesami i z Dyrektorem był na porządku dziennym. W każdej sytuacji – nawet, gdy popełniałam błędy –  mogłam liczyć na zrozumienie, wyrozumiałość i pomoc w rozwiązaniu sytuacji.

Atmosfera w pracy jest na stopie przyjacielskiej – każdy, kto dołączył do zespołu Massi jest pogodny i otwarty na pomoc. Co więcej – w każdej sytuacji mogę liczyć na swoją bezpośrednią przełożoną, która jest „Kobietą o WIELKIM SERCU ” :).

Mogę swobodnie powiedzieć, że lubię swoją pracę i na tym etapie mojego życia nie zmieniłabym jej na żadną inną.

Cieszę się, że mam przyjemność pracy w takim zespole, który cały czas rośnie w siłę  🙂

Wioletta Żebrowska

Specjalista ds. Obsługi Partnera