Sklep online

Dla poszukujących wytchnienia w zaciszu

Jeśli po całym dniu szukasz wytchnienia i ciszy, znajdziesz je w łazience urządzonej w sielskich klimatach. Prosta i delikatna aranżacja z elegancką wanną wolnostojącą zapewni relaks w domowym zaciszu, z dala od zgiełku. Jasna przestrzeń, podkreślona subtelnymi kolorami i motywem kaktusów sprawi, że poczujesz odprężenie niczym na pustkowiu, gdzie nic nie zakłóca spokoju.

O aranżacji

  1. Nieco eklektyczna, nieco rustykalna, a zarazem nowoczesna. Tak można określić wystrój tej łazienki. Bez wątpienia można w niej poczuć sielski klimat, który będzie pasował do domu w ustronnym miejscu pod miastem. Jasna przestrzeń w połączeniu z delikatnym odcieniem niebieskiego oraz tapetą prezentującą kaktusy przenosi nas w podróż na spokojne pustkowie. Idealne, by oderwać się od miejskiego zgiełku.
  2. Wanna wolnostojąca ELEGANT usytuowana przy oknie tworzy przytulne miejsce relaksu. Jej klasyczny opływowy kształt harmonijnie dopełnia wnętrze, a zarazem wprowadza nutę luksusu do tego sielankowego zacisza.
  3. Jak dobrać ceramikę, aby łazienka była spójna, ale nie nudna zarazem? Postawić na kolor! Umywalka nablatowa i miska wisząca WC MOLIS matt yasmin sprawdziły się w tej aranżacji idealnie. Są funkcjonalne, nowoczesne i eleganckie, a ich jaśminowo-piaskowy odcień trafnie podkreśla jasne wyposażenie i… pasuje do kaktusowego pustkowia!
  4. Armatura linii CONCEPCION wraz z innymi dodatkami w modnym kolorze czarnym (lustro VALO, grzejnik GARAMA) dodają aranżacji charakteru i nowoczesności. Projektantka zadbała też o detale w postaci lnianego dywanika, wiklinowych koszyków na akcesoria czy uchwytów w kształcie ważek. Takie elementy sprawiają, że nowoczesne wyposażenie łazienki można dostosować do niezliczonej ilości stylizacji wnętrz!

Autor projektu

Pełny zestaw (wszystkie produkty wymienione powyżej)

10330

bez bidetu:

Zestaw do dużej łazienki (wanna, umywalka, strefa WC, armatura)

9240

bez bidetu:

Zestaw do małej łazienki (umywalka, bateria umywalkowa, strefa WC)

3210

bez bidetu:

Za zakup tego zestawu otrzymasz od nas zwrot w wysokości do

500