Umywalka nablatowa owalna 53 x 38 cm betonowa PANGA MASSI

MSUB-13
(1 review )
Umywalka nablatowa owalna 53 x 38 cm betonowa PANGA MASSI
Previous
Next
Umywalka nablatowa owalna 53 x 38 cm betonowa PANGA MASSI
Previous
Next

Available

Towar na zamówienie
zł1,230.00
raty.png
Installment
from
delivery-icon.png
Delivery
Free

Go to the basket to know the total shipping cost for your order.

shipping-icon.png
Shipping
Towar na zamówienie
zwrot.png
Safe return up to 100 days

MASSI Umywalka nablatowa PANGA

Naturalne rozwiązania w Twojej łazience. Betonowe umywalki są nie tylko funkcjonalne, ale stanowią też rodzaj unikalnych dzieł sztuki. Mamy nadzieję, że wśród wielu dostępnych modeli znajdziesz umywalkę idealną, która dopasuje do stylu i przestrzeni Twojej łazienki.

Umywalka z betonu – co warto wiedzieć?

Produkty wykonane z betonu, tak jak ludzie, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy, tak samo jak nie ma dwóch identycznych osób, dzięki czemu produkty wykonane z betonu zyskują swój niesamowity, indywidualny charakter.
Umywalki wykonane z betonu ze względu na swoją charakterystykę nie mają jednolitego koloru powierzchni, czym różnią się od umywalek ceramicznych. Dyspersja kruszywa, ilość barwnika, długość mieszania składników – to wszystko może mieć wpływ na finalny odcień i wyjątkowość naszej umywalki. Użytkownicy niezwykle doceniają ten indywidualny, wyjątkowy efekt, który jest popularny w obecnych trendach nawiązujących do przyrody i personalizowanych rozwiązań.

W trakcie mieszania i wlewania betonu do form tworzą się pęcherzyki powietrza, które są nieodłącznym, unikalnym elementem wyrobów betonowych. Czasem kawerny (czyli pory, otwory po pęcherzykach powietrza) widoczne są także na zewnętrznej powierzchni umywalki. Ilość, rozmiar oraz ich rozmieszczenie się różnią w poszczególnych egzemplarzach, co wpływa na naturalną estetykę naszych ręcznie wytwarzanych produktów. Na ogół pory mają średnicę nie większą niż 5 mm.

Beton jest wlewany do form w stanie płynnym, co oznacza, że czasami na produktach widoczne będą wyjątkowe wzory spływającej cieczy. Nasze umywalki wytwarzane są z włókien szklanych i piasku kwarcowego o czystości do 99,9%, w niektórych przypadkach włókna mogą być widoczne na powierzchni betonu – nie stanowi to wady produktu, ponieważ włókna jeszcze bardziej zwiększają wytrzymałość betonowych umywalek i świadczą o rzemieślniczym charakterze naszych produktów.
Luksusowe, betonowe umywalki świetnie odnajdą się nie tylko we wnętrzach industrialnych. Dzięki ciekawym kształtom i kolorom idealnie dopasują się chociażby do łazienki w stylu nowoczesnym, glamour czy retro.

Produkt na zamówienie, wysyłka w 12 tygodni.

Kolekcja
NATURE
Property
nablatowa
Dłuższy bok
Krótszy bok
Height
Composition
Beton
Kształt
Owalna
Color
Black
Przelew
nie
Otwór na baterię
bez otworu na baterię
Gwarancja
2 lata
kod EAN
Korek
należy dokupić osobno
Loading...