Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI

MSUB-03
(0 reviews)
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI
Previous
Next
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm betonowa BELLEZA MASSI
Previous
Next

Available

Towar na zamówienie
zł1,230.00
raty.png
Installment
from
delivery-icon.png
Delivery
Free

Go to the basket to know the total shipping cost for your order.

shipping-icon.png
Shipping
Towar na zamówienie
zwrot.png
Safe return up to 100 days

Umywalka jest podstawowym wyposażeniem każdej łazienki, a jednocześnie często wiąże się ze sporym wydatkiem. Misją MASSI jest tworzenie trwałych, jakościowych, a także efektownych wizualnie produktów, za rozsądną cenę, dlatego BELLEZA to nasza propozycja na każdą kieszeń.
Nablatowa umywalka BELLEZA MASSI w kolorze light rose może być podkreśleniem łazienkowej aranżacji, lub też stać się jej centralnym punktem. Umywalka nablatowa BELLEZA została zaprojektowana tak, aby łączyć funkcjonalność, komfort użytkowania, a także możliwość użytkowania przez lata. Intrygujący wygląd, który znacząco przeciera szlaki klasycznych białych umywalek, sprawia, że BELLEZA świetnie komponuje się ze stylem nowoczesnym, glamour, jak i stylem mieszanym.


Dodatkowe informacje o produkcie:
• Odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia,
• Wykonany został z włókien szklanych i piasku kwarcowego o czystości 99,9%,
• Odporny na przebarwienia i zabrudzenia,
• Łatwy w czyszczeniu,
• Odporny na działanie środków chemicznych.


Produkt dostarczany na zamówienie. Szacunkowy czas oczekiwania: 12 tygodni.

Umywalka z betonu – co warto wiedzieć?

Produkty wykonane z betonu, tak jak ludzie, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy, tak samo jak nie ma dwóch identycznych osób, dzięki czemu produkty wykonane z betonu zyskują swój niesamowity, indywidualny charakter.
Umywalki wykonane z betonu ze względu na swoją charakterystykę nie mają jednolitego koloru powierzchni, czym różnią się od umywalek ceramicznych. Dyspersja kruszywa, ilość barwnika, długość mieszania składników – to wszystko może mieć wpływ na finalny odcień i wyjątkowość naszej umywalki. Użytkownicy niezwykle doceniają ten indywidualny, wyjątkowy efekt, który jest popularny w obecnych trendach nawiązujących do przyrody i personalizowanych rozwiązań.

W trakcie mieszania i wlewania betonu do form tworzą się pęcherzyki powietrza, które są nieodłącznym, unikalnym elementem wyrobów betonowych. Czasem kawerny (czyli pory, otwory po pęcherzykach powietrza) widoczne są także na zewnętrznej powierzchni umywalki. Ilość, rozmiar oraz ich rozmieszczenie się różnią w poszczególnych egzemplarzach, co wpływa na naturalną estetykę naszych ręcznie wytwarzanych produktów. Na ogół pory mają średnicę nie większą niż 5 mm.

Beton jest wlewany do form w stanie płynnym, co oznacza, że czasami na produktach widoczne będą wyjątkowe wzory spływającej cieczy. Nasze umywalki wytwarzane są z włókien szklanych i piasku kwarcowego o czystości do 99,9%, w niektórych przypadkach włókna mogą być widoczne na powierzchni betonu – nie stanowi to wady produktu, ponieważ włókna jeszcze bardziej zwiększają wytrzymałość betonowych umywalek i świadczą o rzemieślniczym charakterze naszych produktów.

Kolekcja
NATURE
Property
nablatowa
Średnica
Composition
Beton
Kształt
Okrągła
Color
różowy
Wykończenie
Matowe
Przelew
nie
Otwór na baterię
bez otworu na baterię
Gwarancja
5 lat
kod EAN
Korek
należy dokupić osobno
Loading...