Współpraca

Bezustannie rozwijamy sieć naszych Partnerów, wspólnie osiągając wielkie, obopólnie korzystne cele. Zapraszamy do współpracy sklepy internetowe i stacjonarne, zainteresowane dystrybucją naszych produktów oraz architektów i projektantów wnętrz, którzy chcą wdrażać nasze rozwiązania w realizowanych na co dzień projektach.
 

Dla sklepów internetowych
 

Dbamy o sprawną komunikację ze współpracującymi sklepami internetowymi oraz o ciągłe podnoszenie efektów sprzedażowych, osiąganych przez naszych Partnerów. E-sklepom zapewniamy:
 
• dostęp do stanów magazynowych przez 24h – towarem możesz zarządzać niemal jak we własnym magazynie, przez całą dobę
• szybką realizację zamówień – bezzwłocznie wysyłamy zamówione partie towaru, bez względu na wielkość i wartość zamówienia, aby Twój sklep mógł szybko dostarczyć przesyłkę Klientom docelowym
• możliwość wysyłki towaru bezpośrednio do Klienta – możemy całkowicie odciążyć Cię z obowiązku pakowania i wysyłki towaru, dostarczając produkty bezpośrednio do Twoich Klientów
• bezpieczne pakowanie – gwarantujemy, że wysyłany towar jest dokładnie sprawdzany przed zapakowaniem i profesjonalnie zabezpieczany, minimalizując ryzyko reklamacji z tytułu uszkodzeń podczas transportu
• doradztwo specjalisty ds. e-commerce – nasz ekspert podpowie Ci jak zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym
 

Dla sklepów stacjonarnych
 

Wiele lat doświadczenia w branży sanitarnej pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby sklepów stacjonarnych oraz oczekiwania ich Klientów. Partnerskim salonom oferujemy:
 

• szybką wysyłkę towarów – aby w Twoim sklepie zawsze była dostępna wystarczająca ilość produktów, a specjalne zamówienia były realizowane bezzwłocznie
• dostęp do stanów magazynowych przez 24h – towarem możesz zarządzać niemal jak we własnym magazynie, przez całą dobę
• możliwość zamówienia ekspozycji – zapewniamy atrakcyjny rabat ekspozycyjny na kolekcje powystawowe
 

Dla architektów
 

Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami i projektantami wnętrz z całej Europy, którzy chcieliby wdrażać nasze rozwiązania w codziennej pracy, by podnieść jakość i konkurencyjność świadczonych usług oraz wzmacniać wizerunek naszej marki na rynku wyposażenia łazienek. Architektom i projektantom zapewniamy:
 
• atrakcyjne warunki współpracy – indywidualnie ustalone, zależne od rodzaju/częstotliwości podejmowanych działań
• dostęp do bazy plików 3D – obszernego pakietu efektownych zdjęć, wykonanych w technologii 3D, gotowych do wykorzystania w Twoich projektach
• szkolenia branżowe – organizowane przez Ambasadorów naszej marki, wybitnych specjalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz, które dają możliwość zdobycia cennej wiedzy i wymiany doświadczeń z ludźmi z branży.
 

C’ollage i Massi – architekt wnętrz Ambasadorem marki
 

Olka BarczakZ radością informujemy, że architekt wnętrz – Olka Barczak, autorka C’Ollage blog, została w maju 2015 roku oficjalnym Ambasadorem marki Massi.
 
Autorka bloga to doświadczony architekt wnętrz, główny projektant w Pracowni Projektowej 3B Studio, którą od 8 lat prowadzi razem z mężem. Olka jest twórcą kursów dla miłośników pięknych przestrzeni oraz Design Coachem podczas Warsztatów Praktycznego Projektowania. Współpracuje z wieloma cenionymi markami z branży wyposażenia wnętrz. Jej motto projektowe to: „Design is not just what it looks like. Design is how it works.”
 

Od maja 2015 roku, Olka Barczak pełni funkcję Ambasadora marki Massi. Jako Ambasadorka będzie cyklicznie prezentować kolekcje Massi w nowych, efektownych i funkcjonalnych odsłonach – zgodnie z aktualnymi trendami w światowej architekturze i misją naszej marki.
 

 

Zapraszamy do śledzenia bloga www.collageblog.pl, na którym pojawił się już pierwszy artykuł – poradnik z wannami wolnostojącymi Massi w roli głównej. Dowiecie się z niego, jak urządzić luksusowy pokój kąpielowy oraz poznacie opinię specjalistki na temat naszych produktów.
Życzymy inspirującej lektury!
 

Łączą nas wspólne cele – efektywna sprzedaż i satysfakcja Twoich Klientów. Partnerów zainteresowanych współpracą w powyższych lub innych zakresach, zapraszamy do kontaktu.
 

Aby otrzymywać powiadomienia o nowościach ze strony MASSI.pl zapisz się do naszego Newslettera!

 

Google+