Praca

Zależy Ci na pracy w firmie, która szanuje swoich pracowników oraz rozumie ich potrzebę rozwoju? Chcesz być ważną i docenianą osobą w organizacji a nie jednym z wielu pracowników? Pragniesz pracy w życzliwej atmosferze, w której standardem jest szczerość i zaufanie?

Jeśli tak, to być może jesteś osobą, której szukamy. Szukamy bowiem życzliwej osoby do pomocy klientom firmowym, którzy mają w swojej ofercie produkty marki Massi.

Aktualnie poszukujemy:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Twoje zadania na stanowisku:

· przyjmowanie i realizacja zamówień klientów firmowych;

· służenie pomocą firmom, które mają w swojej ofercie produkty Massi;

· komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami oraz handlowcami firmy;

Nasze oczekiwania na tym stanowisku:

· naturalna życzliwość i ciepło;

· bezkonfliktowość i umiejętność pracy w zespole;

· satysfakcja z pomagania innym;

· systematyczność i zorganizowanie;

Ponadto konieczne jest:

· posiadanie min średniego wykształcenia;

· biegła obsługa komputera oraz pakietu Ms Office

· dojeżdżanie do pracy samochodem (lokalizacja firmy: Białuty przy trasie S8).

W zamian oferujemy:

· uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę;

· pakiet medyczny;

· szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę;

· samochód pulowy;

· świeżo mieloną kawę o lekkiej nutce czekolady, która produkowana jest tylko i wyłącznie dla naszej firmy;

· praca pn-pt w godzinach 8-16 lub 10-18.

Wyślij swoje CV na adres: hr@massi.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Google+