O firmie

 

Nowatorskie rozwiązania, tradycyjne wartości

 

520 partnerów handlowych w całej Polsce, ekspozycje towarów w każdym, dużym mieście oraz rozwijający się eksport na rynki wschodnie – Massi to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek łazienkowych w Europie. Za jej powstanie i sukces odpowiada polska firma rodzinna o wieloletnich tradycjach w branży wyposażenia łazienek, aktywny członek Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych Maciej Siejka oraz Bartosz Siejka


 
 

logo-ifr

Nasze wartości

 

Wszystkiemu, co robimy, przyświeca 5 kluczowych wartości. Wierzymy i wiemy, że to dzięki nim udało się nam dotrzeć do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj oraz zbudować doskonale uzupełniający się, zgrany zespół.

 

 • Silny zespół

 

Uważamy, że firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i w niej pracują. Każdy pracownik, bez względu na zajmowane stanowisko, jest dla nas najważniejszy i niezastąpiony oraz należy do jednego zespołu. W zintegrowanej, zmotywowanej grupie tkwi potężna moc, która pozwala osiągać wszystkie, wyznaczone cele. Naszych pracowników rekrutujemy z najwyższą starannością. Szukamy ambitnych, zdeterminowanych ludzi, którzy chcą budować swoją karierę w Massi i wspólnie pracować na sukces marki.

 

 • Ciągły rozwój

 

Naszym standardem jest… ciągłe podnoszenie standardów. Zarządzanie firmą i marką opieramy na stałym doskonaleniu jakości – nie tylko produktów, ale również usług. Profesjonalne doradztwo oraz sprawna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa to u nas standard.

 

 • Uczciwe podejście

 

Uczciwość to, naszym zdaniem, kluczowa wartość w każdym biznesie, dlatego we wszystkim co robimy i mówimy pozostajemy w 100% autentyczni. Dla naszych Klientów stajemy się partnerami, dbającymi o ich bezwzględną satysfakcję. Działamy zgodnie z zasadą WIN WIN.

 

 • Konsekwentność

 

Zdajemy sobie sprawę, że jako ludzie nie jesteśmy nieomylni. Popełniamy błędy, jednak umiemy się do nich przyznać, a każde potknięcie stanowi dla całego zespołu bezcenną lekcję. Szybko się uczymy i potrafimy wyciągać wnioski. W naszej firmie nie ma dnia bez rozmów na temat ulepszeń. Konsekwentnie poprawiamy wszystkie obszary organizacji.

 

 • Ambitne cele

 

Dynamiczny rozwój zawsze pociąga za sobą falę zmian, jednak w Massi nie boimy się innowacji ani eksperymentów. Wierzymy, że są one podstawą realnych efektów i ciągłego postępu. Widoczny rozwój, jak żaden inny motywator, napędza nas do działania oraz inspiruje do wyznaczania coraz ambitniejszych celów. Chcemy stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia łazienek – nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

 

Produkty Massi

 

Logo Massi sygnowane są produkty designerskie, a przy tym wysoce praktyczne i atrakcyjne cenowo, bazujące na międzynarodowych standardach w projektowaniu wnętrz, w tym m.in.:

 • armatura łazienkowa
 • ceramika sanitarna
 • systemy odpływowe
 • wanny wolnostojące
 • kabiny prysznicowe oraz brodziki
 • akcesoria łazienkowe

Bezustannie wzbogacamy asortyment o nowe, innowacyjne rozwiązania. Pomagamy naszym Klientom w tworzeniu łazienek, które zachwycają stylem i otaczają zmysłowością, są bezawaryjne oraz łatwe do utrzymania w czystości.

 

Marka Massi nie zna ograniczeń. Odkryj naszą wizję doskonałej łazienki…

 

 

Google+