Wiosenne nowości Massi – wanny Wide i Wall
 

Oferta wanien Massi wzbogaciła się o dwa nowe modele – Wide i Wall, które dostarczą Klientom jeszcze więcej przyjemności z codziennych kąpieli i zwiększą funkcjonalność łazienki (bez względu na jej gabaryty). Nowe modele powstały z myślą nie tylko o Klientach indywidualnych, ale także o właścicielach salonów SPA i wysokiej klasy obiektów noclegowych.
 

Massi_wide01
 

Massi Wide – urok w rozmiarze XL
 
Projekt wanny wolnostojącej Massi Wide bazuje na minimalistycznej, nowoczesnej stylistyce. Ograniczona ilość krzywizn i krawędzi wprowadzi do łazienki atmosferę spokoju i harmonii. Obszerne kształty i ergonomiczne oparcie sprzyjają długim, odprężającym kąpielom. Wanna posiada aż 1 m szerokości i 1,80 m długości, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających koneserów kąpieli. Efektowny model Wide może wzbogacić wyposażenie luksusowych salonów SPA, pozwalając na rozszerzenie oferty zabiegów.
 

Massi Wall – design i funkcjonalność
 

Wanna Wall to majstersztyk designu, łączący atrakcyjną formę wolnostojącą z funkcjonalnością modelu przyściennego. Z pozoru, wanna niczym nie różni się od standardowych modeli wolnostojących. Wyróżnia ją jednak kluczowa dla wielu Klientów możliwość – opcja montażu przy ścianie. To idealne rozwiązanie dla osób marzących o wannie wolnostojącej w swojej łazience, które ze względu na ograniczoną powierzchnię, muszą wybrać model przyścienny lub postawić na kabinę prysznicową. Wanna Massi Wall posiada owalny, elegancki kształt i ergonomiczne wyprofilowanie. Podnosi walory estetyczne pomieszczenia i uwalnia sporo przestrzeni w małych łazienkach. Model jest dostępny na ten moment w wersji o długości 150 cm. Niebawem rozszerzymy kolekcję Wall o długości 140 cm i 170 cm.
 

Massi_wall
 

Walory techniczne
 

Obie wanny zostały wykonane z podwójnej warstwy akrylu, wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki temu, są lekkie, wytrzymałe i przyjemnie ciepłe w dotyku. Powietrze znajdujące się pomiędzy dwoma arkuszami akrylowymi działa jak izolator, dłużej utrzymując ciepło. Dołączony do wanny stelaż pozwala na odpowiednie, bezproblemowe wypoziomowanie. Odpływ (syfon) wykonany został z mosiądzu i pokryty powłoką chromowaną, zapewniając trwałość i piękny połysk. Posiada opcję zamykania odpływu wody typu klik-klak. Montaż wanny jest krótki i łatwy. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii Easy-Clean, na powierzchni nie gromadzi się brud. Wannę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub przemyć bieżącą wodą, aby usunąć resztki kosmetyków po kąpieli i inne zabrudzenia.
 
Dzięki wzbogaceniu kolekcji Massi o modele Wall i Wide, możesz cieszyć się wysokim komfortem, estetyką i ekonomią kąpieli bez względu na gabaryty łazienki i bez obaw o domowy budżet. Odśwież swoją łazienkę na wiosnę!
 

 
Door to Dooor     system EASY OFF     baterie - nowy katalog
Google+