Massi i światowe trendy w aranżacji łazienek
 

Innowacje na dobre zagościły w naszych domach i mieszkaniach. Inteligentne rozwiązania przestały być jedynie zbędnym luksusem. Stały się standardem w nowoczesnych aranżacjach, wzmacniając funkcjonalność i ekonomię użytkowanych pomieszczeń. Obecnie, bardzo dużą wagę przykłada się do wyposażenia łazienki – miejsca, które nie tylko służy fizjologicznym potrzebom, ale jest swoistą oazą relaksu i jedną z głównych ozdób domu. Jak wygląda współczesna łazienka?
 

Massi.pl
 

Ergonomia
Istotną rolę w aranżacji łazienki, odgrywa optymalne wykorzystanie przestrzeni, zwłaszcza w przypadku niewielkiego metrażu. Odpowiedzią na potrzeby jest wisząca miska WC, która zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjny kompakt, wzmacnia estetykę pomieszczenia i ułatwia sprzątanie.
 

Funkcjonalność
Innowacją w łazience jest nanotechnologia (easy-clean), czyli ultra cienka powłoka, nałożona na ceramikę. Dzięki niej, utrzymanie pomieszczenia w czystości stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Do czyszczenia powierzchni używa się jedynie bieżącej wody – bez szorowania i środków chemicznych. Polimerowa warstwa zapewnia połysk i chroni ceramikę przez długie lata.
 

Efektowny wygląd
Maksymalna użyteczność ceramiki, armatury i urządzeń sanitarnych, nie stanowi dzisiaj przeszkody dla aspektów wizualnych. Bogactwo wzorów, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, jest niemal niewyczerpalne. Umywalki, wanny, miski WC i baterie przyjmują rozmaite kształty i kolory. Najbardziej designerskie i funkcjonalne produkty wyszukują projektanci Massi, aby dostarczać klientom rozwiązania na światowym poziomie.
 

massi.pl
 

Ekonomia
Rosnące koszty utrzymania, wiążą się z wyborem najekonomiczniejszych rozwiązań. Najnowsze technologie w spłukiwaniu, znacząco różnią się od tych, które stosowano jeszcze kilka lat temu. Jedną z popularnych metod jest spłukiwanie 3/6l, które pozwala na regulację ilości spłukiwanej wody, w zależności od aktualnych potrzeb. Inną, powszechnie stosowaną techniką, wykorzystywaną także w miskach WC Massi, jest spłukiwanie kropelkowe. W tym przypadku, woda wydostaje się małymi otworkami, rozmieszczonymi pod krawędzią miski na całym jej obwodzie, gwarantując maksymalną skuteczność spłukiwania i niskie zużycie wody. Wśród innych, ekonomicznych rozwiązań, warto wymienić m.in. baterie termostatyczne oraz wanny o właściwościach termoizolacyjnych.
 

„Smart” łazienka
Wydaje się, że wchodzące na rynek produkty, przełamują wszelkie bariery, które dotychczas ograniczały możliwości łazienek. Wielofunkcyjne kabiny prysznicowe z hydromasażem już nikogo nie zaskoczą, ale SmartShower – z pewnością! Jedną z nowości, dostępną w ofercie Massi, jest deszczownica z technologią bluetooth SmartShower, która łączy się ze smartfonem, umożliwiając słuchanie muzyki i swobodną rozmowę telefoniczną pod prysznicem.
 

massi.pl
 

Wyższy poziom obsługi
Nowe trendy odnotowano także w zakresie możliwości i jakości obsługi firm, oferujących produkty do łazienek. Jeszcze kilka lat temu, nie wyobrażano sobie zakupu miski WC czy kabiny prysznicowej przez Internet. Dzisiaj jest to standardowa praktyka. W Massi, wykorzystujemy prezentacje 3D produktów, dokładne opisy oraz pomoc techniczną online, aby zmaksymalizować trafność e-zakupu. Ewolucji uległy także procedury reklamacyjne – gwarancja „door to door” umożliwia oddanie towaru bez wychodzenia z domu.
 

Łazienkowe trendy pędzą do przodu, a Massi dotrzymuje im kroku. Wszystkie, wyżej opisane rozwiązania, marka Massi wdraża w swoich produktach, a następnie udostępnia je polskim odbiorcom w atrakcyjnych cenach. Bo innowacyjność można mieć w standardzie.

 
Door to Dooor     system EASY OFF     baterie - nowy katalog
Google+