Prezentacje 3D produktów Massi – trafione zakupy bez wychodzenia z domu!
 

 

Zakupy w technologii 3D
 

W celu zapewnienia naszym Klientom maksymalnego komfortu zakupów online, stworzyliśmy wizualizację 3D każdego z produktów Massi, dostępnego na naszej stronie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii 3D, łatwe i przyjemne staje się kupowanie przez internet ceramiki sanitarnej oraz innych elementów wyposażenia łazienki.
 

Jak w normalnym salonie
 

Bardzo wysoka dokładność zdjęć 3D, możliwość obracania i oglądania produktów z każdej strony oraz zbliżania obrazu sprawia, że różnica między zakupami online a stacjonarnymi staje się znikoma. Dodatkowo, każdy towar posiada precyzyjny opis wraz z danymi technicznymi. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje fachowa obsługa techniczna, do której można zwrócić się o pomoc w kwestii wyboru właściwego urządzenia.
 

Komfort zakupów online, dokładność tradycyjnych
 

Dzięki zastosowaniu prezentacji 3D produktów, nasi Klienci mogą korzystać z wszelkich zalet zakupów internetowych, minimalizując ryzyko nietrafionego wyboru. Zakupy online to niskie ceny, bardzo szeroki asortyment i unikalne wzornictwo.
 

Oglądanie towaru w technologii 3D do złudzenia przypomina wizytę w normalnym salonie. Połączenie zakupów online i technologii 3D sprawia, że urządzanie łazienki staje się znacznie przyjemniejsze i szybsze. Pełne wyposażenie, idealnie dopasowane, można bezpiecznie kupić online – bez wychodzenia z domu.

 
Door to Dooor     system EASY OFF     baterie - nowy katalog
Google+