Massi – nowoczesne odpływy dla kabin bez brodzików
 

Kabiny prysznicowe, montowane bezpośrednio na podłodze, odmieniły spojrzenie na tradycyjną aranżację łazienek udowadniając, jak efektowna, nowoczesna i funkcjonalna może być kabina bez brodzika. Decydując się na rozwiązanie typu „walk in”, jedną z kluczowych kwestii jest instalacja odpowiedniego odwodnienia – dopasowanego do warunków łazienki, ilości odprowadzanej wody, a także aranżacji wnętrza. Rozumiejąc potrzeby estetyczne i użytkowe klientów, wybierających kabiny bez brodzików, projektanci marki Massi przygotowali szeroki wachlarz wzorów i rozmiarów odpływów liniowych.
 

Massi - kabiny i brodziki
 

Funkcjonalność i trwałość
 

Odpływy liniowe Massi zapewniają bezproblemowe użytkowanie kabiny przez wiele lat i skuteczne odprowadzanie dużych ilości wody (przepustowość wynosi 30l/min). Odpływy zostały w całości wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i pokryte warstwą chromu. Gwarantuje to ich bezwzględną odporność na korozję i niesłabnący połysk. Aby zapobiec zatykaniu się odwodnienia włosami i innymi zanieczyszczeniami, specjalna konstrukcja odpływu umożliwia proste czyszczenie syfonu od góry. Odpływy Massi nadają się do montażu w dowolnym miejscu podłogi, nie tylko przy ścianie. Klient otrzymuje od producenta kompletny zestaw do samodzielnej lub fachowej instalacji – z rusztem, obudową, syfonem, kołnierzem uszczelniającym, wspornikami mocującymi oraz instrukcją montażu. Odwodnienie można łatwo wypoziomować oraz dostosować wysokość zabudowy.
 

Bogactwo wzorów
 

Odpływy podłogowe Massi są eleganckie, dyskretne i nowoczesne, stanowiąc integralny element aranżacyjny kabiny i łazienki. Różnorodność i uniwersalność oferowanych wzorów, pozwala z łatwością dobrać model odpływu do stylistyki wnętrza. Proste lub faliste linie, duże i małe kropki czy inne, fantazyjne wzory – otwory w ruszcie przybierają rozmaite kształty, by użytkownik mógł dopracować aranżację łazienki w najdrobniejszym detalu. W zależności od potrzeb, w asortymencie Massi obecnie do wyboru pozostaje ok. 10 modeli odpływów liniowych, w każdym po 6 długości – od 480mm do 980mm.
 

Massi - kabiny i brodziki
 
Gwarancja satysfakcji
 

Priorytetem marki Massi jest dbałość o najwyższą satysfakcję klienta, dlatego odpływy liniowe objęte są aż 5-letnią gwarancją z komfortowym serwisem „door to door”. Aby zakupy, stacjonarne lub internetowe, były w pełni trafne i udane, marka Massi oferuje w swoich sklepach fachowe doradztwo techniczne przy doborze odpływów i innych urządzeń. Ponadto, decydując się na zakup przez Internet, każdy produkt można dokładnie obejrzeć, dzięki prezentacji asortymentu w technologii 3D.

 
Door to Dooor     system EASY OFF     baterie - nowy katalog
Google+