urzadzenia-mobilne-Wszelkie prawa zastrzezone Kopiowanie powielanie i wykorzystywanie zdjec bez zgody autora zabronione-produkt massi-grafika urzadzenia mobilne

Wielu z nas prysznic kojarzy się przede wszystkim z szybką metodą utrzymywania higieny. Nic bardziej mylnego! Coraz powszechniejszym dodatkiem do kabiny prysznicowej lub zestawów natryskowych jest deszczownica, która znacząco podnosi komfort kąpieli. Woda rozkłada się równomiernie i spada prostopadle, oblewając Cię przyjemnym, gęstym, miękkim strumieniem, niczym ciepły deszcz. Deszczownice mogą zostać dodatkowo wyposażone w hydromasaż. Dzięki takiej funkcji, podczas kąpieli rozluźnisz napięte mięśnie i poprawisz krążenie. Cały stres znika.
 

glowne
 

To nie koniec innowacji stosowanych w deszczownicach. Jeśli podczas kąpieli najbardziej odpręża Cię słuchanie muzyki, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie deszczownica Massi Melody, wyposażona w głośnik i mikrofon, całkowicie odporna na działanie wody. Umożliwi Ci ona także rozmowę przez telefon, który położysz z dala od wilgoci.
 

Deszczownice to czysty relaks – i to bez konieczności posiadania wanny

 
Door to Dooor     system EASY OFF     baterie - nowy katalog
Google+