Łazienka w pensjonacie

Massi_elegant
 
Małe jest piękne – pomysł na łazienkę w pensjonacie
 

W pokojach gościnnych klienci często skarżą się na niewielką przestrzeń użytkową. Pensjonaty i kwatery prywatne stają przed wyzwaniem optycznego powiększania łazienek – aby nawet kilkumetrowa powierzchnia zapewniała gościom pożądaną swobodę i wysoki komfort użytkowania. Wielu właścicieli obiektów noclegowych, w obawie przed przytłoczeniem wnętrza i wysokimi kosztami, nawet nie bierze pod uwagę montażu wanny. Okazuje się jednak, że wybór odpowiedniego wyposażenia i kilka sztuczek aranżacyjnych mogą rozwiązać problemy małych łazienek. Białe barwy, okno, błyszczące materiały, duże lustro i wanny Massi o długościach 140-170cm – łazienka od razu zyska na przestronności i komforcie użytkowania.
 

Przytulna strefa relaksu
 
Jasne i błyszczące akcenty optycznie powiększają wnętrza, dlatego urządzając łazienkę w pensjonacie, warto rozważyć białą zabudowę z frontami wykończonymi na błysk oraz montaż dużego lustra. Śnieżnobiała ceramika sanitarna i akrylowe wanny przepięknie odbijają światło, co dodatkowo wzmacnia efekt przestronności.
 

Luksus kąpieli w wannie
 
Kabina prysznicowa pozostaje w sprzeczności z klimatem wypoczynku w malowniczym pensjonacie, dlatego warto zdecydować się na wannę, która dodatkowo podwyższy standard obiektu. Kilka metrów kwadratowych wcale nie wyklucza możliwości montażu wanny. Wanny wolnostojące Massi, delikatne i lekkie, wprowadzają do łazienki potrzebną głębię. Dzięki przemyślanym kształtom i różnym opcjom montażu, pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca. W ofercie producenta znajdują się wyrafinowane modele wolnostojące oraz klasyczne – montowane przy ścianie.
 

Broszura_Technologie_MASSI_mala_wersja

Ulotka_Promocja_Wanny_Reczniki2
 
Wyjątkowe właściwości akrylu
 
Technologia, zastosowana w budowie wanien Massi, pozwala dłużej utrzymać pożądaną temperaturę wody. Podwójna warstwa akrylu pełni rolę termoizolatora. Wzmocnienie produktu włóknem szklanym gwarantuje wysoką trwałość i odporność oraz bezproblemowe użytkowanie przez lata. Czyszczenie powierzchni jest bardzo proste i nie wymaga użycia agresywnej chemii. Innowacyjna powłoka Easy-Clean zapobiega rozwojowi bakterii i przywieraniu brudu. Wystarczy przetrzeć ścianki wilgotną gąbką, aby usunąć pozostałości kosmetyków po kąpieli. To duże ułatwienie dla ekipy sprzątającej.
 

Optymalne rozwiązanie do małych łazienek
 
Kompromis między rozwiązaniem wolnostojącym a montowanym przy ścianie oferuje wanna Massi Wall. Została ona zaprojektowana właśnie z myślą o małych łazienkach i ich często nieregularnych kształtach. Dzięki modelowi Wall, można uzyskać efektowne, ergonomiczne wnętrze. Podobne możliwości zapewnia obszerniejszy model – Massi Vago. Z jednej strony prosty, z drugiej asymetryczny. Taka wanna zostanie zapamiętana przez każdego z gości. Na uwagę indywidualistów zasługuje model Massi Thermo Black o unikalnej, czarnej barwie.

 
Walory praktyczne
 
Wanny wolnostojące Massi są bardzo łatwe w montażu. Nie wymagają zabudowy, generując duże oszczędności. Jakość produktów potwierdza 5-letni okres gwarancji. Po latach intensywnej eksploatacji, wannę wolnostojącą można poddać zabiegowi regeneracji lub wymienić na nową – bez konieczności kucia i wymiany płytek. Designerskie wanny Massi są dostępne w atrakcyjnych cenach, przystępnych nawet dla niewielkich pensjonatów i prywatnych kwater.
 

Google+