Łazienka hotelowa

swimming-pool
 

Łazienka hotelowa – wygodna i stylowa
 

Goście hotelowi to osoby nastawione zarówno na jednodniowe pobyty, jak i dłuższe turnusy wakacyjne. Ze względu na wysokie koszty noclegu, bywają bardzo wymagający wobec jakości obsługi i standardu wyposażenia pokoi, w tym także łazienki. Hotelowa łazienka, aby zaspokajała potrzeby współczesnych klientów, powinna łączyć w sobie funkcjonalność i dobry styl. Dzięki temu, nawet jednonocny pobyt będzie wypełniony komfortem – po same brzegi.
 

Massi inspiruje hotelarzy
 
Odpowiednio dobrane dodatki mogą całkowicie odmienić wnętrze łazienki, a wysokiej jakości, ergonomicznie rozlokowane wyposażenie wzmocnić efekt odprężenia i komfortu. Klient zostaje przeniesiony w głębszy wymiar relaksu. Dzięki temu, pobyt w hotelu pozostaje w jego pamięci przez długi czas.
 
Armatura sanitarna, ceramika i wanny Massi dodadzą każdej aranżacji nuty luksusu i nowoczesności. Szeroki wybór kolekcji ułatwia skompletowanie idealnie dopasowanego wyposażenia do obowiązującej w hotelu stylistyki (od modern po retro). Łazienka zamienia się w prywatną strefę SPA, oferowaną każdemu z przybywających gości.
 

Wanny na miarę najbardziej luksusowych hoteli
 
Ulotka_Promocja_Wanny_RecznikiWanna jest centralnym punktem łazienki, dlatego powinna przykuwać uwagę i zachęcać komfortem kąpieli. Warto postawić na wysoką jakość wykonania, obszerne rozmiary i oryginalne kształty. Z myślą o hotelowych łazienkach, projektanci Massi stworzyli designerskie, duże wanny wolnostojące: Longe, Brevis, Ringo oraz Wide, wykonane w całości z akrylu wzmocnionego włóknem szklanym.
 
Longe to model liczący aż 180 cm długości, o idealnie wyprofilowanym oparciu, które maksymalizuje komfort użytkowania. Zaokrąglone, subtelne kształty elastycznie wpasowują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.
 

Wanna Brevis stanowi kwintesencję minimalizmu i nowoczesności. Piękne, łagodne linie wprowadzają do pomieszczenia harmonię. Model ten świetnie sprawdzi się w centrum dużej łazienki, zwłaszcza urządzonej w nurcie eko. Do wanny można dobrać inne, dopasowane stylowo elementy z kolekcji Brevis.
 
Obszerny model Wide uzupełni pokoje o najwyższym standardzie, z przestronnymi łazienkami. Imponujące rozmiary – aż metr szerokości i niemal pół metra głębokości, wywołają zachwyt u każdego, nawet najbardziej wymagającego konesera długich kąpieli. Symetryczne kształty i delikatne linie wprowadzą do łazienki nastrojowy klimat. Wanna Wide doskonale prezentuje się w pomieszczeniach o łagodnej granicy między łazienką a sypialnią.
 

Ciekawym rozwiązaniem jest także okrągła wanna wolnostojąca Ringo. Jej unikatowy kształt kusi obietnicą nieziemskiego relaksu. Doskonale prezentuje się w luksusowych aranżacjach, przywodząc na myśl jacuzzi. To propozycja dla hoteli, które chcą wyprzedzić konkurencję pod względem innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych.
 

Funkcjonalność na 1. miejscu
 
Dzięki specjalistycznej konstrukcji, złożonej z dwóch arkuszy akrylu, wanny Massi posiadają właściwości termoizolacyjne. W efekcie, woda pozostaje dłużej gorąca, co pozytywnie wpływa na ekonomię funkcjonowania obiektu. Powierzchnia jest wysoce odporna na działanie czynników chemicznych (stosowanie chemii użytkowej i kosmetyków) oraz uszkodzenia mechaniczne, zmniejszając zapotrzebowanie na prace konserwacyjne. Co więcej, po latach intensywnej eksploatacji, wanny można całkowicie zregenerować – zamiast wymieniać na nowe modele. Czyszczenie odbywa się tylko z użyciem bieżącej wody, ponieważ powierzchnię pokrywa antybakteryjna powłoka Easy-Clean.
 

Massi_brevis
 
Moc korzyści
 
Wanny wolnostojące z kolekcji Massi dają możliwość odświeżenia wyglądu hotelowej łazienki bez konieczności prowadzenia uciążliwych remontów. Dzięki temu, łazienkę (i cały pokój) można szybko oddać do ponownego użytkowania. Dzięki atrakcyjnym cenom, oferta Massi jest przystępna także dla hoteli o niewielkim budżecie. Producent ręczy za jakość swoich wyrobów pięcioletnim okresem gwarancji oraz służy doradztwem w zakresie wyboru, montażu i pielęgnacji wanien.
 

Zapraszamy do kontaktu. Nasze artykułu znajdziesz w sklepach na terenie całej Polski. Wejdź tutaj!

Google+